Używam z przyzwyczajenia ...
GGG 7.7.0 JEST NAJLEPSZA WERSJA nowa jest pokopana na maxa, co tworcy sie na wdychali ze zrobili taka zenade.
acha fajna fotka
Jak dla mnie mimo odchudzenia interfejsu, nadal jest za dużo "bajerów".
Real madryd- to za darmo!
@lostek815 Dlaczego AQQ nie może się równać z Gadu-Gadu ? o.O Może podałbyś jakieś argumenty, bo imo AQQ bije GG na głowę ; )
Po napisaniu poniższego komentarza postanowiłem jednak ściągnąć najnowszą wersję i już jest wszystko w porządku. Gadu-Gadu to najlepszy komunikator internetowy! :)
Gadu-Gadu ma chyba tak wielu przeciwników, jak i zwolenników. Ja korzystam z tego komunikatora od zawsze i mimo wielu zmian, jakie w tym czasie zaszły wciąż jest to dla mnie najlepszy komunikator internetowy. Od zawsze był stabilny, prosty w obsłudze i przejrzysty. I nadal taki jest. Żaden Tlen czy AQQ nie może mu się równać (co innego Skype, ale to już przede wszystkim do rozmów wideo). Wiele osób narzeka, że aktualne GG ma zbyt wiele reklam itp. Mi osobiście to nie przeszkadza i nie widzę problemu w wyłączeniu reklamy. Ale już kompletną głupotą jest dla mnie to, jak ktoś twierdzi, że nowe GG jest straszne pamięciożerne. Proszę Was... w dobie obecnej, kiedy każdy ma te minimum 2 GB RAM'u, a niektórzy mają już po 8 GB czy więcej, jak taki program może zżerać pamięć? Bo ja mam te wspomniane 2 GB i jakoś nie narzekam. Aha, zapomniałbym o nieśmiertelnych emotach z GG przy których takie z Tlena są po prostu beznadziejne. Korzystam z wersji build 10102 ponieważ w nowszych wersjach miałem taki problem, że nie było dźwięku przy przychodzeniu wiadomości, jednak był to odosobniony przypadek bo pisałem na forum GG i nieliczni tak mieli. Było to już dawno i nie wiem jak byłoby przy najnowszej wersji, ale ta, którą mam mnie zadowala. Nie wiem więc skąd tak niska ocena użytkowników - widać, że redakcja się lepiej zna.
gg=bardzo dużo reklam
ile to kosztuje
bezjadziejne to jest
@kyselak, kto Ci kazuje pisać prawdę? Zawsze możesz wpisać byle co, kto to sprawdza, datę urodzenia możesz wpisać choćby z przed tygodnia, maila też byle jakiego, widzisz jakiś problem w tym?
program Gadu-Gadu jest świetny ja nie mam reklam
Moim zdaniem starsze wersje od 10.5 powinny nie być wspierane, bo ani nie są bezpieczne, ani nie wszystkie starsze wersje wspierają większe numery gg. Zlikwidowałbym 6.1, 7.7 i 8.0, a połączył 10.5 z 11.
Ejjjj . Ta strona zaczyna fisiować. Ostatnio gdy chciałem pobrać internet explorera 8 ,to się nie dało(mimo że wyświetlało 8 ) była mozliwa tylko 9 To samo jest z GG . Chce 7.7 to mozliwa jest tylko 10!!! O co kaman????
Najnowsze GG (beta) wygląda bardzo fajnie i zgodnie z zapowiedziami jest mniej reklam i żadnych wodotrysków, zupełnie jak w GG 6, ale nic za darmo. W zamian za korzystanie z tej wersji chcą naszego nazwiska, maila i numeru telefonu!
do DeVertus: Sprawdź system antywirusem to po pierwsze, możesz mieć trojana podszywającego się pod svchost, poza tym proponuje wyłączyć z autostaru wszystkie zbędne aplikacje, a najlepiej ręcznie je odpalać kiedy tylko są potrzebne start/uruchom/msconfig :) - uruchamianie. Następnie w ruch niech idzie CCleaner w najnowszej wersji zgodnej z win7 i powinno pomóc
Żałosny programik do nabijania pieniędzy przez właścicieli
@witek-pl Dla mnie 75 MB ramu zupełnie nie przeszkadza, ponieważ GG mam włączone głównie w godzinach wieczorowo-nocnych (góra 2h), czyli w takich godzinach, w których już nie obciążam mojego laptopa ciężkimi programami. Ostatnimi czasy bardziej mnie martwi pewien proces Windowsa 7, który się mnoży i pożera dużą ilość pamięci ram. Jest to proces svchost.exe (Proces hosta dla usług systemu Windows) i zajmuje mi po podsumowaniu wszystkich tych procesów około 200 MB ramu. A posiadam tylko 2 GB ramu... Chyba coś za dużo odinstalowałem...
hello