Windows Live Sync już dostępny

Zgodnie z planem ruszyła nowa usługa Windows Live Sync - następca FolderShare do synchronizacji plików pomiędzy urządzeniami.

Tak jak informowaliśmy w listopadzie, zwiększony został limit synchronizowanych plików - do 20 folderów i 20 tysięcy plików per folder. Co równie ważne, logowanie zostało zintegrowane z Windows Live ID. Pojawiła się również integracja z Koszem - to tam trafiają usunięte elementy, a nie jak dotychczas do jeszcze jednego, specjalnego folderu. Polskich użytkowników powinna zainteresować również obsługa Unicode (m.in. polskich znaków). Oprócz tego poprawiono błędy towarzyszące funkcjonowaniu poprzedniej wersji.

Użytkownikom korzystającym dotychczas z FolderShare polecamy lekturę bloga zespołu Windows Live Sync - są tam ważne informacje dotyczące migracji. Dodatkowe wsparcie można uzyskać również na grupach dyskusyjnych. Przed instalacją warto zapoznać się jeszcze z oficjalnym FAQ.

© dobreprogramy

Komentarze

RK (niezalogowany) 12.12.2008 12:52 #1

Komentarz w miejscu nie odpowiednim, ale mam nadzieję, że nikt mnie nie zbije :-)

W ostatnim polowaniu na licencję upolowałem program, ale licencji wciąż nie dostałem.
Czy szanowna redakcja wie dla czego? Czy to przez pomyłkę? Bo chyba nie naruszyłem regulaminu, a jeśli by się tak zdarzyło, to dostałbym info, nie?

Pozdrawiam!

wojtekmaj (niezalogowany) 12.12.2008 14:35 #2

"20 tysięcy plików per folder"
to chyba nie jest po polish language szanowna redakcjo ;)

Yoda (niezalogowany) 12.12.2008 14:59 #3

podoba mi się zwrot ... integracja z Koszem ....

Miras (niezalogowany) 12.12.2008 15:10 #4

Kicha wielka!!! Zainstalowałem Live Sync na kompie...i wszystko by było ok..gdyby nie problemy z połączeniem z serwerem!! Łaczy się i łączy i wywala komunikat że nie może nawiązać połączenia!! Ciekawe....czy ktoś też miał taki problem..jak wchodzę na stronę Live Sync to pisze że mój komputer jest offfffflineeeee!!! Szlag mnie trafia...

Lech (niezalogowany) 12.12.2008 15:11 #5

@RK
Dokładnie ja tak samo

Elvis (niezalogowany) 07.02.2009 18:32 #6

W robocie, mi dziala, a w chalupie nie. Czy ktos moze sobie z tym poradzil ??

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.