r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Sync już dostępny

Strona główna Aktualności

Zgodnie z planem ruszyła nowa usługa Windows Live Sync - następca FolderShare do synchronizacji plików pomiędzy urządzeniami.

Tak jak informowaliśmy w listopadzie, zwiększony został limit synchronizowanych plików - do 20 folderów i 20 tysięcy plików per folder. Co równie ważne, logowanie zostało zintegrowane z Windows Live ID. Pojawiła się również integracja z Koszem - to tam trafiają usunięte elementy, a nie jak dotychczas do jeszcze jednego, specjalnego folderu. Polskich użytkowników powinna zainteresować również obsługa Unicode (m.in. polskich znaków). Oprócz tego poprawiono błędy towarzyszące funkcjonowaniu poprzedniej wersji.

Użytkownikom korzystającym dotychczas z FolderShare polecamy lekturę bloga zespołu Windows Live Sync - są tam ważne informacje dotyczące migracji. Dodatkowe wsparcie można uzyskać również na grupach dyskusyjnych. Przed instalacją warto zapoznać się jeszcze z oficjalnym FAQ.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

0 nowych
  #1 12.12.2008 12:52

Komentarz w miejscu nie odpowiednim, ale mam nadzieję, że nikt mnie nie zbije :-)

W ostatnim polowaniu na licencję upolowałem program, ale licencji wciąż nie dostałem.
Czy szanowna redakcja wie dla czego? Czy to przez pomyłkę? Bo chyba nie naruszyłem regulaminu, a jeśli by się tak zdarzyło, to dostałbym info, nie?

Pozdrawiam!

  #2 12.12.2008 14:35

"20 tysięcy plików per folder"
to chyba nie jest po polish language szanowna redakcjo ;)

  #3 12.12.2008 14:59

podoba mi się zwrot ... integracja z Koszem ....

  #4 12.12.2008 15:10

Kicha wielka!!! Zainstalowałem Live Sync na kompie...i wszystko by było ok..gdyby nie problemy z połączeniem z serwerem!! Łaczy się i łączy i wywala komunikat że nie może nawiązać połączenia!! Ciekawe....czy ktoś też miał taki problem..jak wchodzę na stronę Live Sync to pisze że mój komputer jest offfffflineeeee!!! Szlag mnie trafia...

  #5 12.12.2008 15:11

@RK
Dokładnie ja tak samo

  #6 07.02.2009 18:32

W robocie, mi dziala, a w chalupie nie. Czy ktos moze sobie z tym poradzil ??

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.