r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xilisoft DVD Creator 7.1.3.20170121

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Xilisoft DVD Creator to narzędzie dla użytkowników domowych, które pozwala na zapisywanie własnych materiałów wideo (np. filmów z uroczystości) na płytę w formacie DVD.

Galeria programu

Korzystanie z programu Xilisoft DVD Creator jest bardzo proste, a na szczególną uwagę zasługuje fakt, że twórcy udostępnili możliwość wprowadzenia licznych efektów podczas nagrywania wideo na DVD. Istotne jest również to, że narzędzie wspiera najpopularniejsze formaty plików, wideo w rozdzielczości HD oraz nagrania zarejestrowane przy pomocy urządzeń przenośnych (np. iPhone'a).

Xilisoft DVD Creator zawiera wbudowany edytor wideo, więc nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji, by przygotować film do nagrania. Pozwala on na kadrowanie wideo, przycinanie wybranych fragmentów obrazu oraz łączenie je w całość. Użytkownik może także dodać menu tytułowe, napisy, ścieżkę dźwiękową oraz znak wodny, a także podzielić film na rozdziały. Istnieje także opcja wyboru regionu (PAL lub NTSC), proporcji obrazu (16:9 lub 4:3) i jakości wyświetlanego nagrania.

Wśród opcji Xilisoft DVD Creator znajdziemy funkcję konwertowania i nagrywania filmów w jakości High Definition (MKV, TS, MOV, MTS i M2TS) do domowego DVD (DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-5 i DVD-9), który odtworzymy na PC lub Mac.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.