r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xvirus Startup Optimizer 1.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Xvirus Startup Optimizer jest niewielkim, nie wymagającym instalacji i darmowym narzędziem służącym do optymizacji rozruchu systemu operacyjnego.

Galeria programu

Aplikacja sprawdza ilość innych procesów i programów uruchamianych razem z systemem i w razie wykrycia problemów (np. wyjątkowo ociężałej aplikacji, opóźniającej cały proces) pozwala na wyłączenie tych wpisów w startupie, które są zbędne, umożliwiając tym samym przyspieszenie uruchamiania komputera. Dzięki pomiarowi czasu startu maszyny, wiemy ile czasu potrzebuje nasz komputer, aby uzyskać pełną "sprawność bojową".

Sama obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w zasadzie do upewnienia, że Xvirus Startup Optimizer nie odnalazł żadnych problemów. Po kliknięciu w przycisk "optimize boot time" ukaże się okno z listą wszystkich uruchamianych wraz z systemem aplikacji, które możemy tymczasowo wyłączyć, usunąć wpis z autostartu lub otworzyć folder zawierający dany program - wszystkie te opcje są dostępne po wywołaniu menu kontekstowego prawym przyciskiem myszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.