r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iFont 5.8.1

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Dzięki niewielkiej, darmowej aplikacji iFont, możliwa jest zmiana domyślnej czcionki systemowej na platformie Android. Przez wykonanie tego prostego zabiegu, wszystkie aplikacje i cały interfejs systemowy nabiera zupełnie innego wyglądu, może stać się czytelniejszy i mniej męczący dla oczy podczas intensywnego użytkowania.

Galeria programu

Narzędzie przede wszystkim pozwala na przeglądanie dostępnych czcionek z internetowej bazy i ich pobieranie. Znaleźć tam można takie czcionki jak Ubuntu, stosowany np. w Firefox dla Androida Open Sans, czy też używaną przez systemy Windows Vista i nowsze Segoe UI.

Aplikacja umożliwia także instalacja własnej czcionki, wcześniej umieszczonej w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Do podmiany systemowej czcionki wymagany jest dostęp o zwiększonych uprawnieniach (root), aplikacja pozwala na kilka metod instalacji w zależności od posiadanego urządzenia i używanego ROMu (np. MIUI). Pozwala także na podzielenie się informacją o czcionce ze znajomymi poprzez Google +1, wiadomość SMS i wbudowany mechanizm udostępniania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.