#1 ToolKit #1 ToolKit 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zestaw 16 przydatnych narzędzi podzielony na 5 kategorii tematycznych: dźwięk, czas, miary, ułatwiacze i przeliczniki. Aplikację cechuje nie tylko duża troska o szeroki zakres zastosowań, ale także starannie wykonany interfejs.

#1 ToolKit pełen jest pastelowych bar i przesadzonych animacji, jednak i dobre wyważenie sprawia, że zamiast nas irytować, przyciągają swoim wykonaniem. Podstawowy widok 5 kategorii możemy zamienić na jednoekranowy podgląd wszystkich narzędzi. Wśród nich znajdziemy np.: linijkę, kompas, latarkę, stoper, dyktafon i wiele, wiele więcej. Każde z nich możemy przypiąć jako samodzielny kafelek. Wykonanie poszczególnych narzędzi można ogólnie określić jako dobre. Są one proste i szybkie w działaniu, do tego bardzo intuicyjne.

Warto również zwrócić uwagę na Onetap znajdujący się w kategorii convenion. Zapewnia nam dostęp do kolejnych 18 opcji, związanych głównie ze skrótami do podstawowych opcji telefonu, ale nie tylko. Każdy z nich możemy przypiąć do ekranu start. #1 ToolKit oferuje kilka motywów kolorystycznych w tym możliwość wybrania oddzielnego koloru dla każdej z opcji. Na chwilę obecną dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!