r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

10 lat Kerio Technologies

Strona główna Aktualności

O autorze

W tym tygodniu firma Kerio Technologies, producent rozwiązań związanych z bezpieczeństwem sieci dla małych i średnich przedsiębiorstw obchodzi swoje 10 urodziny.

W ciągu tych dziesięciu lat firma ewoluowała z czteroosobowego zespołu pracującego w małym biurze do międzynarodowej firmy zatrudniającej 120 pracowników, z trzema głównymi biurami w Czechach, Anglii oraz w Stanach Zjednoczonych. W tej chwili produkty Kerio są sprzedawane w 70 krajach świata przez sieć partnerów i dystrybutorów. Kluczowe produkty firmy to Kerio Mailserver oraz Kerio WinRoute Firewall.

Wśród indywidualnych użytkowników niewątpliwie największą popularnością cieszył się Kerio Personal Firewall - bezpłatna (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych), łatwa w obsłudze zapora sieciowa. Obecnie produkt rozwijany jest pod marką Sunbelt Personal Firewall. Pobrać go można w naszym vortalu, w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Zapory sieciowe (firewalle).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.