r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

10 lat Xbox Live — Microsoft rozdaje specjalne Xboksy 360, uruchamia promocje na gry i daje Wreckateera za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

10 lat mija, odkąd Microsoft uruchomił usługę Xbox Live, jeszcze na swojej pierwszej konsoli — to było w listopadzie 2002 roku. Przy tak okrągłej rocznicy rzecz jasna nie mogło obejść się bez świętowania. Wybrani szczęśliwcy, którzy od początku z usługi korzystali, otrzymali limitowaną edycję Xboksa 360, ponadto Amerykanie mogą jeszcze wygrać taką konsolę w specjalnej akcji. To naturalnie jednak nie wszystkie przewidziane atrakcje.

Microsoft zaserwował nam do tego 50 procent zniżki na wybrane gry z Xbox Live Arcade, aczkolwiek chodzi o starsze tytuły, w tym Castle Crashers, Bastion czy Battlefield 1943. Najważniejszą z tego wszystkiego informacją jest jednak czasowe udostępnienie całkowicie za darmo naprawdę niezłej produkcji Wreckateer, korzystającej z Kinecta. Jest jeszcze tylko kilka godzin na jej pobranie, więc warto się pośpieszyć.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.