r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

10 powodów dla których warto wybrać Vistę

Strona główna Aktualności

Kevin Kutz, prezes oddziału Windows Marketing Communications, przedstawił 10 kluczowych funkcji, które powodują, że firmy powinny poważnie rozważyć szybką migrację na nowy system operacyjny firmy Microsoft.

Mimo, iż w Viście nie pojawi się oczekiwany nowy system plików WinFS, ani synchronizacja pomiędzy pecetami, to jest to system godny uwagi. Z najważniejszych funkcji Kutz wymienia lepszą czytelność interfejsu, rozbudowane wyszukiwanie z aplikacjami QuickSearch i Search Explorer, nowe Windows Mobility Center i nowy system pomocy.

Istotne są także zmiany w dziedzinie bezpieczeństwa, obejmujące zarządzanie użytkownikami, chroniony tryb Internet Explorera, szyfrowanie woluminów przy użyciu BitLockera, zintegrowana ochrona przeciw spyware (Windows Defender) i 400 nowych obiektów w edytorze założeń systemowych, które umożliwią bardziej elastyczne dopasowanie zasad bezpieczeństwa.

Najbardziej zauważalny będzie z pewnością odnowiony interfejs graficzny, dostępny także w trójwymiarowej wersji Aero. Coraz dalej postępująca integracja systemu z własnymi wyszukiwarkami jest wyraźnym znakiem konkurowania z Google, z pewnością część użytkowników nie będzie widziała potrzeby korzystania z zewnętrznej wyszukiwarki, skoro ich system będzie już w jedną wyposażony.

Microsoft twierdzi, że nowy system operacyjny otworzy partnerom nowe możliwości dotyczące sprzedaży i wsparcia technicznego, nawet mimo pozbawienia go bardzo oczekiwanego systemu plików WinFS. Większość partnerów twierdzi jednak, że będzie doradzała użytkownikom wstrzymanie się z aktualizacją do czasu wydania pierwszego zestawu łatek (Service Pack).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.