r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

1000 Gwiazd 1.3.5

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Aplikacja 1000 Gwiazd to bogaty zestaw quizów z zagadkami z życia celebrytów, aktorów, gwiazd sportu i wielu innych znanych postaci zarówno z Polski, jak też z zagranicy.

Galeria programu

W programie znajdziemy ponad 50 testów, z których każdy liczy 11 pytań. Są one tematycznie rozsiane od Sasa do Lasa, a zagadki zaprezentowane w formie pytań przeplatają się z obrazkowymi, np. trzeba dopasować widoczną na zdjęciu piłkę do dyscypliny sportowej uprawianej przez jedną z polskich gwiazd. Aplikacja nie wymaga od użytkownika konsekwencji w udzielaniu odpowiedzi, pytania można wybierać nieco losowo i "strzelając".

Za każdą poprawną odpowiedź dostajemy gwiazdki. Znalezienie rozwiązania zagadki za pierwszym razem oznacza nagrodę w liczbie trzech gwiazdek, za drugim: dwóch, trzecia próba da nam tylko jedną gwiazdkę. Są one ważne w grze, bo jeśli wykorzystamy wszystkie i pomylimy się w odpowiedzi, na kolejną szansę w grze będziemy musieli odczekać kilkanaście minut.

Z gry możemy korzystać za darmo, ale wtedy trzeba się liczyć, że nieraz wyświetlą nam się reklamy zajmujące cały ekran urządzenia. Znikną one, gdy zapłacimy 15 zł za pełną wersję aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.