r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

11 bit studios na 2014 rok zapowiada inicjatywę Games Republic

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Rodzimy zespół deweloperski 11 bit studios, który znany jest w świecie z niezłej serii Anomaly, na 2014 rok zapowiada start inicjatywy Games Republic. Jak mówią sami twórcy, chodzi im o utworzenie miejsca, w którym zjednoczą się miłośnicy gier, producenci oraz wszyscy dokładający coś od siebie do całego medialnego kotła, a więc blogerzy, wszelkiej maści inni tekściarze czy ci montujący fanowskie materiały wideo.

W ramach GR będzie można nabyć ciekawe projekty, ale nie na sprzedaży się głównie przedsięwzięcie skupia. Ma tutaj przede wszystkim dochodzić do interakcji między graczami, chcącymi blisko poznawać i aktywnie wspierać producentów, a twórcami, przygotowującymi dzieła według uwag wyspecjalizowanej społeczności, złożonej z osób poruszających się w wielu dziedzinach growego życia. To będzie także miejsce dla tych, którzy każdy dzień poświęcają na głoszenie wspaniałości gier na ten czy inny sposób. Sklep to w sumie tylko dodatek, możliwość podziękowania ulubionym deweloperom z Republiki za dialog, przy upewnieniu się zarazem, że to oni właśnie dostaną nasze pieniądze. Sami też będziemy mogli pomyśleć o monetyzacji swoich działań...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.