r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

11 bit studios zapowiada Anomaly 2

Strona główna Aktualności

Do dzisiaj można było w niższej cenie nabyć kolejną produkcję rodzimego zespołu deweloperów 11 bit studios, ale inwestowało się w ciemno, bo nie ujawniano, o co w ogóle chodzi. Okazuje się, że najprostsze przypuszczenia były najtrafniejsze — w produkcji jest gra Anomaly 2, kontynuacja uznanego Anomaly: Warzone Earth oraz Anomaly Korea. To po raz kolejny strategia utrzymana w nurcie odwróconego tower defence, czyli po prostu tower offence.

Zamiast bronić czegoś przed kolejnymi falami wrogich jednostek, to my w odpowiednim składzie ruszymy na przeciwnika. W 2018 roku ludzkość jest na wyginięciu, bo na Ziemi rozpanoszyły się maszyny z kosmosu. Przyjdzie walczyć z nimi rozważnie wykorzystując dostępne siły i środki. Twórcy podkreślają, że każda jednostka będzie mogła zmienić się w śmiercionośnego robota bojowego, zyskując nowe zdolności, kiedy wymaga tego sytuacja. W sumie dostępnych ma być przeszło milion kombinacji taktycznych, co urozmaici także tryb multiplayer, podzielony oczywiście na dwie strony — atakującą oraz broniącą. Gra będzie dostępna w wersji Windows, Mac OS X i Linux.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.