Banan znęca się nad notebookiem Acer Aspire M3 touch

Konkurs na blogu o Windowsie 8 dobiega końca, ale przez cały okres jego trwania nie znalazłem ani jednej recenzji urządzenia, które od wyjęcia z pudełka działa na tej wersji systemu, a jego ekran jest dotykowy. Dlatego specjalnie dla Was wziąłem do testów notebooka Acer Aspire M3 touch =)

Wygląd i wykonanie

Pokrywa notebooka została wykonana z aluminium pomalowanego na kolor czarny. Na środku pokrywy znajduje się logo Acera. Pozostała część obudowy to wysokiej jakości czarny plastik.

"Redakcja od kuchni" - wywiad z tomickiem

Pisze kod i projektuje - Tomasz Janusz, znany na dobrychprogramach również jako tomick. Tym razem to Jego zaciągnąłem do rozmowy, zapraszam.

1. Jak to się stało, że trafiłeś do redakcji dobrychprogramów?

Niestety moja historia nie jest tak długa i długa jak Cebuli ;) Moja przygoda z Xenium zaczęła się niespełna pięć lat temu (w kwietniu będzie równo 5 lat). Dużo w tym zasługi ma Areh, z którym pracowałem wówczas w jednym z popularnych sklepów z elektroniką.

Banan znęca się nad smartfonem Huawei Honor

Pewnego zimnego, jesiennego dnia pojechałem do Rzeszowa, żeby oddać swoją Xperię P do serwisu. Okazało się, że musi jechać do centrali we Wrocławiu - cóż począć, nie było wyjścia. Na ratunek Bananowi, który stracił na pewien czas telefon, przybył Huawei Honor.

Wygląd

Huawei ma wymiary 122,00 x 61,00 x 10,90 mm, a jego waga to 140 g.

Blogi na dobrychprogramach - Listopad (17)

Listopad upłynął pod znakiem Windows 8, ale w gąszczu wpisów konkursowych można było znaleźć perełki prawiące o czymś innym. Zapraszam na siedemnaste podsumowanie miesiąca na blogu dobrychprogramów =)

Ogółem

Przez konkurs o Windows 8 i Windows Server 2012 w ubiegłym miesiącu namnożyło się wpisów i blogerów jak mrówek. Przez co w każdej z kategorii zostały pobite rekordy w całej historii bloga dobrychprogramów!

Najciekawsze jest to, że mniej niż połowa opublikowanych wpisów trafiła na główną.