Tokonda - polski multikomunikator webowy

Tokonda jest pierwszym w Polsce multikomunikatorem webowym. Został wprowadzony na rynek w październiku 2008 roku. Obsługuje takie protokoły jak GG, Tlen, XMPP (Jabber) czyli siłą rzeczy również czat Facebooka, NK, GTalk, które oparte są o ten protokół. Tokonda wspiera również MSN.

Wczoraj (27.04.2012) na dobrychprogramach pojawił się news

Co prócz oczywistego? - Fantastyczny statyw B15 firmy LAS

Na moim blogu pojawia się coraz więcej wpisów, w których zamieszczam filmiki. Ale nagrywając jeden z nich bardzo potrzebny mi był statyw, którego nie miałem. Z pomocą przyszła firma LAS, od której dostałem to testów ich najnowszy produkt. Był nim drewniany statyw B15.

Statyw został wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. Jego powierzchnia jest chropowata i na początku może troszkę pobrudzić ręce. B15 został wyposażony w cztery chwytaki do łatwego ułożenia komórki lub aparatu w pożądanej pozycji.

Ciągle do niej wracam - Knights and Merchants

Szczerze mówiąc nie mam ulubionego gatunku gier. Czasem pogrywam w coś co mi się akurat spodoba. Pewnego dnia kolega pokazał mi Knights and Merchants i tak to się zaczęło...

Knights and Merchants nie jest najnowszą grą. Została wydana w 1997 roku (czyli wtedy co i ja =P), a w 2001 dołączono do niej dodatki. Niektórzy wersję z 2001 roku nazywają wersją drugą gry, lecz w Knights and Merchants: The Shattered Kingdom nic prócz kilku nowych budynków i dodatków się nie zmieniło.

Mój biały black - czyli recenzja LG Swift Optimus Black White Edition (P970)

Dziś pragnę zaprezentować Wam recenzję mojego smartfona LG Swift Optimus Black White Edition (P970), którego mam od stycznia.

1. Specyfikacja techniczna

Komóreczka waży zaledwie 109 g, a jej wymiary to 122 x 64 x 9.2 mm dzięki temu dobrze leży w dłoni i nie ciąży w kieszeni. Wyposażona została w najjaśniejszy na rynku 4 calowy ekran NOVA o rozdzielczości 480 x 800, który mimo swojego blasku według producenta ma o połowę zmniejszyć zużycie baterii w porównaniu do zwykłego LCD.

Motywy

Na co dzień korzystamy z wielu programów i systemów. Często bywa tak, że rezygnujemy z oprogramowania o bardzo dużych możliwościach na rzecz innego, mniej funkcjonalnego lecz ładniejszego. Niestety nie zdajemy sobie sprawy z tego, że porzucony przez nas program lub system może przypaść nam również do gustu względem estetycznym. Tylko, że nie zawsze chce nam się zmieniać jego domyślne ustawienia. Poniżej w punktach opiszę wam kilka przykładowych motywów na różne programy i systemy.

Blogi na dobrychprogramach - Marzec (9)

Już kwiecień! Więc nadszedł czas na dziewiąte podsumowanie miesiąca na blogu dobrychprogramów.

Niestety liczba wpisów na blogu kolejny miesiąc z rzędu jest mniejsza niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. A wygląda to następująco:

Oczywiście z blogerami nie mogło być inaczej. Tylko dlaczego tak się dzieje?

Komentarzy pod wszystkimi wpisami było 1560 czyli identycznie jak w październiku 2011 roku, więc nadal mało =|