Mobilne GG

Z samego rana zanim gdziekolwiek pojawiły się na ten temat informacje pobrałem z Android marketu nowe mobilne GG. Jakie zmiany zostały wprowadzone? Sprawdźmy =)

Oprócz reklamy, paska wyszukiwania i serwisu informacyjnego w dolnej części wersji na komputery obie wersje nie różnią się szczególnie od siebie. Zaczynając od góry GG raczy nas minimalistyczną nawigacją, w której skład wchodzą kolejno od lewej do prawej:

  • Kontakty
  • Powiadomienia
  • Poczta
  • Radio (Do obsługi radia wymagane jest pobranie dodatkowej aplikacji.)

Co prócz oczywistego? - Mój świecący zegarkobudzikotermometrokalendarz

Przedstawiam trzeci wpis z serii "Co prócz oczywistego?". W tej serii testuję/recenzuję/opisuję różne urządzenia i gadżety, które oprócz oczywistego zastosowania mają jeszcze jakieś dodatkowe, zapewnione przez producenta. Poza tym są jakoś związane z tematyką portalu. Niestety gadżet, który dziś testuję niezbyt można podciągnąć pod dobreprogramy. No trudno nie każdy wpis musi być pod główną, a więc zaczynamy.

O gadżecie

Zegarek kupiłem niegdyś w serwisie aukcyjnym, ponieważ stary i już wysłużony się popsuł.

W internecie nic nie ginie

Ktoś kiedyś powiedział, że w internecie nic nie ginie. Moim zdaniem nie ginie tylko to co zostało bardziej spopularyzowane i nie mam na myśli iluś tam komentarzy z profilu premiera na facebooku.

Czasem możemy nie zdawać sobie sprawy gdy udostępniamy coś do ilu osób może to dotrzeć. Załóżmy, że każda osoba, która to zobaczy wyśle link do 2 kolejnych osób.

Niektórzy kopiują opublikowaną treść na swoje komputery, a wtedy już można być pewnym, że co internet połknął już nie wypluje, a potem jeszcze odbije się to na nas czkawką.

Co prócz oczywistego? Pendrivem w ścianę

Był kiedyś wpis o tym jak zacząć wpis =) Witam? Cześć? Ale czy to ważne? Czasami bardzo więc można obrazkowo...

Tym wpisem zaczynam serię pod tytułem "Co prócz oczywistego?". Czyli będę tutaj testował różne sprzęty i gadżety jakoś związane z tematyką portalu, które oprócz oczywistego zastosowania mają jeszcze jakieś dodatkowe zapewnione przez producenta. W tym wpisie pod kątem innym niż prędkość zapisu przetestuję mojego pendriva OCZ ATV 16GB, który jest wodo i wstrząso odporny. Ten pendrive pojawił się wcześniej we wpisie

Blogi na dobrychprogramach - Styczeń (7)

Mamy pierwszy dzień lutego, więc nadszedł już czas na zaprezentowanie wam siódmego podsumowania miesiąca w formie liczbowej. Zapraszam =)

W styczniu zostały opublikowane 164 wpisy, a 95 z nich trafiło na stronę główną bloga dobrychprogramów.

Wpisy te zostały stworzone przez 87 blogerów,

a komentarzy ogółem było 3331.

Czas wyłonić pierwszą trójkę blogerów stycznia - według liczy wpisów (7/2/2012) - (zestawienie/miesiąc/rok)

Liczby bardzo podobne - zamiast 3 wygranych mamy aż 10.