Już wkrótce WTW na 6 platform!

Już wkrótce moja prośba o pełnoprawny multikomunikator (z GG i Jabberem) na Androida opublikowana we wpisie o Tokondzie się ziści i to ze sporą nawiązką. Albowiem wszem i wobec oznajmiam wam, że WTW zawita na 6 platform z czego 4 będą mobilne.

Miesiąc temu została utworzona spółka WTW.im sp. z o.o., której zadaniem będzie tworzenie komunikatora WTW, który po dzisiejszym rebrandingu zwie się WTW.im.

e-Akademia Przyszłości - Przywilej czy kolejny obowiązek?

Jako że jestem gimnazjalistą przydało by się chociaż raz napisać coś o szkole.

e-Akademia Przyszłości jest to projekt edukacyjny skierowany do szkół gimnazjalnych. Polega on na poszerzaniu kluczowych kompetencji uczniów. Do projektu zgłosiło się 200 szkół gimnazjalnych w Polsce, a więc 15 tysięcy uczniów, którzy rozpoczęli naukę w roku szkolnym 2010/2011. Projekt będzie realizowany do końca roku szkolnego 2012/2013.

Banan znęca się nad Dune HD Duo

Jak obiecałem w wywiadzie seria "Co prócz oczywistego?" będzie dalej kontynuowana ale pod nową nazwą czyli "Banan znęca się nad". Zmiana nazwy znosi również wszystkie ograniczenia, czyli już nie musi być to sprzęt, który prócz oczywistego zastosowania ma jeszcze jakieś dodatkowe zapewnione przez producenta. Dodatkowo znęcanie się będzie synonimem testów.

Blogi na dobrychprogramach - Kwiecień, kontratak Webnull'a i Głos Ludu (10)

Dziś święto flagi, a w moim mieście będzie 15 metrowy biało-czerwony mazurek - bijemy rekord Guinnessa. Ale my nie o tym zapraszam na 10 podsumowanie miesiąca na blogu dobrychprogramów.

Ile?

Kwiecień wypadł bardzo dobrze, można nawet powiedzieć, że świetnie. W ubiegłym miesiącu zostało opublikowanych 190 wpisów - zabrakło 3 do rekordu. Wspomniany rekord należy do marca, w którym niewiele, bo 3 wpisy więcej.

Co do liczby blogerów mam również dobre wieści. Na blogu dobrychprogramów swoje wpisy napisało aż 87 blogerów.