Banan znęca się nad aparatem Benq AE220

Jeszcze całkiem niedawno gałęzie drzew pokrywała gruba warstwa lodu. Wyglądało to fenomenalnie. Niestety niektóre drzewa nie wytrzymywały ciężaru i łamały się. Nie powiem, szkoda mi było tych drzew, bo w końcu rosną w lesie przy którym mieszkam. Ale gdy zobaczyłem jak dziesiątki, czy nawet setki drzew zostaje wycięte przez żądną trocin maszynę, to zrobiło mi się bardzo smutno.

Banan znęca się nad smartfonem LG Swift 4X HD

LG Swift 4X HD dostałem do testów, gdy byłem w trakcie zmiany smartfona, moja Xperia P pojechała do nowego właściciela, a ja rozmyślałem co wybrać. Zastanawiałem się pomiędzy Samsungiem Galaxy S III, HTC One X oraz LG Swift 4X HD. S III testowałem i wiedziałem co potrafi (choć tydzień testów to było za mało przez co recenzja nie wyszła dobrze). O One X mogłem tylko czytać testy i recenzje, natomiast 4X HD miałem przyjemność sprawdzić co potrafi. Podczas testów wybrałem...

Wygląd

Flagowy model od LG został wykonany praktycznie w całości z plastiku.

Blogi na dobrychprogramach - Luty i Banan (20)

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Mamy 3 marca - rozpogodzone niebo raczy nas garściami promieni słonecznych. Już nie mogę się doczekać, jak będę mógł wyjść w samej koszulce z krótkim rękawem, albo chociaż w bluzie, bo kurtki i ciężkie buty mi już zbrzydły. W końcu będę mógł na moim zielonym rowerku przemierzać pobliski las, a raczej to co z niego zostało (szczegóły wkrótce w recenzji). Nie przedłużając dłużej przejdźmy to podsumowania ostatniego czysto zimowego miesiąca - lutego.