dobreprogramy - sonda uliczna

Pewnego dnia w trakcie rozmowy poprzez komunikator DjLeo wpadł na pomysł przeprowadzenia sondy ulicznej na temat portalu. Nagrywając swój program na YouTube jeżdżę po różnych miastach, dlatego podjąłem wyzwanie jakie rzucił mi DjLeo.

Jednak na początku musiałem przygotować kilka pytań. Oczywiście pierwsze pytanie musiało być czy dana osoba w ogóle zna portal dobreprogramy. Pozostałe pytania dotyczyły samego portalu ale były one (przynajmniej według mnie) dość proste.

Jak to pracownicy Orange rozkopali mi ogródek

Od sierpnia ubiegłego roku korzystam z internetu stacjonarnego Orange. Prędkość jaką zapewnia operator w umowie to od 1024 kb/s do 10240 kb/s czyli ma bardzo spore widełki, w których musi się zmieścić. Po kilku tygodniach zaczęły pojawiać się problemy z dostępem do usługi i paradoksalnie najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na zgłaszanie problemów była aplikacja na facebooku.

Dlatego najskuteczniejszym, bo przyjeżdżali pracownicy Orange sprawdzali czy jest wszystko dobrze, restartowali sieć i Internet wracał. Oczywiście uszkodzenie musiałem zgłaszać poprzez internet w smartfonie.