"Redakcja od kuchni" - wywiad z Nicolassem

Jego działką są blogowe podsumowania tygodnia na dobrychprogramach. Poznajcie redaktora Wojciecha Cybulskiego, znanego na portalu jako Nicolass =)

1. Jak zaczęła się Twoja przygoda z portalem?

Współpracę z serwisem dobreprogramy.pl rozpocząłem w czerwcu 2009 roku. Redakcja prowadziła wówczas nabór i poszukiwała nowych pracowników.

Blogi na dobrychprogramach - Grudzień i 2012 rok (18)

Jak napisał gowain pod poprzednim podsumowaniem:

Banan jak zawsze dobra robota! A na Sylwestra nie szalej za bardzo :P

no właśnie... Sylwester Sylwestrem, a na Nowy Rok wylądowałem w szpitalu przez co byłem zmuszony przesunąć w czasie podsumowanie. Mam nadzieję, że jego treść podsumowująca ubiegły miesiąc, rok (i nie tylko) zrekompensuje Wam oczekiwanie =)

Chociaż... z drugiej strony w ostatnim podsumowaniu pisałem, że to może się trochę przeciągnąć, tak jakbym coś przeczuwał.

Banan znęca się nad drukarką EPSON XP-205

Gdy przyjechała do mnie drukarka EPSON XP-205 od razu ją rozpakowałem i postawiłem na biurku w miejsce mojej HP Photosmart C4680 i zabrałem się za podłączanie. Kabel zasilający jest, teraz USB... ale gdzie on się schował. Szukam, szukam w pudełku i nic... o jest, a nie - to instrukcje i płytka. No cóż producent nie dołączył kabla USB do drukarki, jakoś z tym trzeba żyć. Sięgnąłem ręką do góry, by wydobyć kabel z mojej drukarki, którą wysłałem na odpoczynek na szafę. Dobra, XP-205 podłączona, drukuje, skanuje, no i spokój.