Vaio telenowela - odcinek 1653: klawiatura

 • "Nie mniej – gdy zobaczyłem przecudowne rozwiązanie które zafundowali mi Japończycy w moim nowym nabytku, na mej twarzy, samoistnie pojawił się szeroki jak banan uśmiech. Nie to, żeby Banan był szeroki ;)"

  yyy...

  No dobra lepiej to przemilczę.
  08.02.2014 20:06

Komputerku, nie umieraj!

 • W tym momencie mogłem wydać na nowy zasilacz 400 zł z przesyłką i ani grosza więcej. To był niejako prezent urodzinowy od rodziców. W tej cenie chyba nie da się znaleźć innego zasilacza, który ma 650W, jest modularny, ma certyfikat 80+ Gold lub wyższy oraz 5 letnią lub dłuższą gwarancję. Oczywiście mogę się mylić. Niemniej jednak uważam, że dobrze wybrałem i co do przyszłej rozbudowy komputera to zbieram na nowe podzespoły, tak żeby mieć komputer do montażu i renderowania filmów. Wcale nie wykluczam mocnego procesora, może nawet podkręcony i7 z "K". Dwie karty graficzne spięte w CrossFire albo SLI też są bardzo możliwe. Ponadto jakiś szybki dysk SSD i drugi duży na dane, RAM przynajmniej 8 GB, a może nawet 16 GB. Oprócz tego jeszcze jakaś normalna obudowa, a nie taka jaką mam teraz, że nawet kabli od zasilacza nie mogę dobrze schować. Nie wspominając nawet o jakimś chłodzeniu. Kupiłem teraz taki zasilacz, bo nie miałem innego wyjścia skoro tamten odmówił posłuszeństwa. Chciałem na wszystko uzbierać na raz, ale sytuacja zmusiła mnie do rozpoczęcia od lepszego zasilacza. Nie mówicie też, że są to od takie marzenia, bo raczej na pewno na wakacjach będę mógł sobie trochę zarobić na takie cudo.
  08.02.2014 12:53

 • @semtex

  Pytałem kilku blogerów z portalu, każdy mówił, że to dobry zasilacz za tą cenę. Trochę nie chce mi się wierzyć, żeby znalazło się coś lepszego, modularnego, z 5 letnią gwarancją i nie przekraczało tej ceny, a nawet jeśli, to mój wybór na pewno nie był złym wyborem.
  06.02.2014 23:45

 • @WooQash

  No właśnie te drgania wydały nam się co najmniej dziwne. W weekend koleżanka będzie pisała do sklepu, w którym go zamówiła w celu reklamacji.

  @GBM

  Tyle, że ja jestem w pierwszej klasie technikum =)
  07.02.2014 9:33

 • @GL1zdA

  Na fakturze mam wpisane 60 miesięcy gwarancji serwisowej, jeśli się coś stanie, a nie będą chcieli pomóc, to zawsze jest jeszcze Powiatowy Rzecznik Konsumentów, który na pewno pomoże. Wystarczy zerknąć na moje starsze wpisy, mam spore doświadczenie co do reklamacji =) Jednak sądzę, że nie będę miał z tym zasilaczem żadnych problemów.

  @lukasamd, Axles

  Możliwe, że będą mieli jakieś inne wyjaśnienie na takie, a nie inne działanie tego zasilacza, niż tylko jego wada... okaże się.

  Co do dysku, to mam tam zdjęcia z praktycznie wszystkich telefonów jakie miałem, filmiki na kanał Banana Keszera wraz z projektami i nieopublikowanymi scenami oraz dużo, dużo więcej innych plików.
  07.02.2014 11:33

 • @rradek

  Nie napisałem jakie mam podzespoły, bo zaznaczyłem we wpisie, że: "Jak na razie taki zasilacz jest wyjątkowo mocny jak na moje podzespoły, ale planuję rozbudowę swojego PCta, dlatego jest to inwestycja na przyszłość."

  Zanim skomentujesz wpis, to wypadałoby przeczytać go w całości.
  07.02.2014 14:17

Banan znęca się nad phabletem Lenovo K900

 • @gowain

  Raczej nie tyle przełączanie pomiędzy nadajnikami, co GPS miał największy wpływ na upływ baterii. Poza tym o to chodzi w opisowym teście baterii, żeby wiedzieć co się działo z telefonem od czasu odłączenia od ładowarki do rozładowania, bo wszystko w jakiś sposób miało wpływ na efekt końcowy.

  @Scorpions.B

  Wkładasz do kieszeni to masz najgłośniejsze ustawienie dzwonka, wyciągasz, z powrotem takie jak przed włożeniem. U mnie za każdym razem działało, fajna sprawa, chociaż wolę sam ustawiać kiedy ma mi dzwonić z jaką głośnością.

  @zomo_prl

  Już ok. 10 miesięcy mam HTC One X i nigdy takiej opcji nie widziałem tylko wspomniana w recenzji technologia HTC Media Link HD. Jeszcze sprawdzałem czy na pewno nie ma, ale nie znalazłem. Najprawdopodobniej, jeśli masz racje i ta funkcja jest w każdym smartfonie z Androidem 4 i wyższym, to pewnie HTC nie chciał robić konkurencji dla własnej technologii i dlatego nie ma jej w HTC One X.
  04.02.2014 7:16

 • @GL1zdA

  Jeszcze nie wszystkie aplikacje są przystosowane do procesorów Intela. Gry Real Racing 3 nawet nie miałem możliwości pobrania, ze sklepu Google Play, na Lenovo K900. Natomiast na moim HTC One X spokojnie można zainstalować i grać.
  06.02.2014 8:17

MikołEAj: rEAktywacja, czyli po raz kolejny rozdajemy gry Electronic Arts

 • 1. Możliwość zwrotu gry przez pewien czas po zakupie np. 2 godziny.
  2. Bardziej stabilne połączenie - unikanie awarii serwerów Origin.
  3. Komunikator głosowy w grach wraz z możliwością tworzenie grup ze znajomymi.

  Need for Speed: Rivals lub SimCity
  02.02.2014 22:39

Licznik Blogowy - wtyczka do Chrome/Opery/Firefoxa dla każdego Blogera portalu [aktualizacja 08.04.14 (nowe funkcjonalności)] 0.6

 • Wrzuciłem rozszerzenie do Chroma ale na moim blogu nie ma żadnego przycisku. Dla pewności sprawdziłem czy wtyczka jest włączona oraz zrestartowałem przeglądarkę.
  28.01.2014 15:45

Zhakowana lodówka rozsyłała spam

 • Często na forach widuje się podpisy np. "Wysłane ze smartfonu HTC One X". Jeżeli tak dalej pójdzie i podłączanie wszystkiego od żarówki po lodówkę do internetu jeszcze bardziej się rozpowszechni to okaże się, że informatycy (celowo użyte szerokie pojęcie) będą wzywani nawet wówczas, gdy pralka zaleje całą łazienkę. Sądzę, że podpisy typu "Wysłane za pomocą piekarnika XYZ" wcale nie są odległe, a skoro pojawiają się wirusy na takie urządzenia pewnie pojawią się też antywirusy. Tak jak kiedyś gdy ktoś miał nowy telefon padały pytania o to jakie ktoś ma gry, tak teraz często się pyta o podzespoły smartfona, a Ty jaki masz procesor w swojej mikrofalówce?
  18.01.2014 19:33

Przetestuj sprzęt od Intela, rusza kolejna edycja!

 • Ale mi się trafiło i to akurat w przyszłym tygodniu zaczynam dwutygodniowe ferie, będzie zabawa =) Dzięki, na pewno będę miał czas żeby dać z siebie wszystko!
  13.01.2014 22:04

 • @Areh

  Wczoraj po tym jak odpowiedziałem na maila, odebrałem bardzo miły telefon od Krzysztofa z informacją, że dzisiaj zostanie wysłany smartfon. Sądzę, że również zostaniesz poinformowany jak będzie miał przyjść do Ciebie sprzęt do testów.
  15.01.2014 9:32

 • Do mnie również dotarł sprzęt, za 2 tyg. będzie recenzja =)
  16.01.2014 22:38

Nagradzamy najlepszych blogerów grudnia!

 • Gratulacje dla zwycięzców i dzięki za gadżety =)
  10.01.2014 16:08

Blogi na dobrychprogramach - Grudzień i 2013 rok (30)

 • Dzięki za miłe komentarze =)

  @Zbigniew2003

  Zwykle chodzę wcześniej spać, szczególnie gdy chodzę do szkoły i muszę wstać tak jak dzisiaj o 5:30. Jednak podsumowanie roku publikuję tylko raz do roku, dlatego byłem skłonny się poświęcić.

  @Ostatni Mohikanin

  Osiemnastkę będę miał 30 stycznia 2015 roku.
  08.01.2014 17:14

 • @Anonim

  Na to wygląda, że wkradła się literówka. Dzięki za komentarz, już poprawiłem.
  08.01.2014 21:04

Recenzja budżetowego smartfona Huawei Ascend Y300

 • @zomo_prl

  Autor dopisał ten fragment po komentarzu Shakiego.
  04.01.2014 23:28

Zbliża się pierwszy ColdZlot!

 • @Locked1986: Cierpliwości ja swój pierwszy wpis opublikowałem 2 stycznia 2010 roku i nadal piszę. Niestety też nadal czekam, bo nie jestem jeszcze pełnoletni. Jednak jeśli poczekasz i będziesz dobrze pisał na pewno gdy ci stuknie 18 dostaniesz zaproszenie na Zlot.
  04.01.2014 0:32

AveLAB: Razer Abyssus - lekarstwo na depresję?

 • "Nie trzeba zamykać gry czy programu ani kombinować ze skrótami klawiszowymi - bomba (nie taka z Vołgogradu)!"

  To zdanie mnie rozwaliło =D

  Świetna myszka jak i recenzja, sam muszę sobie taką w końcu sprawić, bo jednak bezprzewodowa z Microsoftu to nie jest to. Swoją drogą chyba zachęciłeś mnie do zrecenzowania mojej klawiatury =)
  01.01.2014 15:44