Krajobraz po Christchurch. Zuckerberg apeluje do władz o globalne regulacje internetu

 • Zadziwiające, że takie apele pojawiają się po ataku na tych, którzy przeważnie są za takie ataki odpowiedzialni, czyżbyśmy mieli tu jasną sugestię, że ofiary są równe i równiejsze?
  31.03.2019 10:30

Anno 1800. Chcesz wersję na Steama, kup pre-order. Dla reszty – Epic Games Store lub Uplay

 • @Anonim Czyli w/g twojej logiki A1800 kupią wszyscy "fanatycy" na Steam poza fanami gry. Bo ci nie chcą być postrzegani jako fanatycy. :P
  Mi osobiście nie podoba się sugestia autora, że wszyscy posiadacze Steam to fanatycy, bo widzisz, ten sugeruje, że każdy kto kupi preoder jest fanatykiem, wrzucił sobie całą społeczność do jednego gara.
  30.03.2019 13:12

 • "...aby sprzedać więcej pre-orderów wśród fanatyków Steama."
  Ty tak poważnie? Nazywasz ludzi fanatykami bez żadnych podstaw? Skąd wiesz, że są fanatykami, masz na to jakieś dowody? Wyciągasz takie wnioski po akcji z Metro Exodus na podstawie marnego zachowania wydawcy gry?
  30.03.2019 8:54

 • @gtxxor Ja pytam skąd wiesz, że fani A1800 to fanatycy? Masz na to jakiś dowód, latali po ulicy w koszulkach "jestem fanatykiem"?
  Obecnie zachowujesz się jak fanatyk Epic Store.
  30.03.2019 9:13

WhatsApp na Windowsie 10 w końcu wyświetli systemowe powiadomienia

 • Używam Whatsapp Web i jakoś nie wydaje mi się, aby była potrzeba instalacji kolejnej apki, raczej przeglądarka jest zawsze otwarta :)
  23.03.2019 10:46

Tym razem to koniec

 • @tomekb Ja to widzę tak: ktoś skasował wpis "X", @djDziadek zapytał w kolejnym wpisie "WTF", ktoś mu go też skasował bez słowa wyjaśnienia. Tak zrozumiałem informacje podane przez autora.
  22.03.2019 19:27

 • Coraz "lepiej" się tu dzieje :(
  22.03.2019 16:31

Serwer z danymi klientów Gearbest działa bez hasła. Informacje wyciekają od kilku dni

 • @hins Może lepszą opcją byłoby zrezygnowanie fiskusa z części podatków, tak aby "Janusz" nie musiał kupować na stronach takich jak ta, ostatecznie mogłoby się okazać, że niskie podatki działają lepiej niż drakońskie cła, kontrole i kary.
  16.03.2019 12:56

 • @AntyHaker Sklep, bo oni mają scentralizowaną wysyłkę, jak Amazon właśnie.
  16.03.2019 16:13

 • @AntyHaker Ale to takie trochę skomplikowane w przypadku Amazonu właśnie, bo na nim znajdują się pojedyncze firmy jak na bazarach typu ebay, ale wiesz, że większość zakupów obsługują centra logistyczne Amazonu, w przypadku GB to już tylko ich centra logistyczne.
  16.03.2019 22:46

 • @Thou Ludzie z zasady płacą tam gdzie taniej i szybciej, jeżeli jest opcja, że w tej samej cenie mam towar w 48h to wybiorę sprzedawcę lokalnego a nie z Azji. Trzeba patrzeć na potrzeby ;)
  17.03.2019 14:47

Far Cry: New Dawn — recenzja niespełnionego dodatku

 • Jestem na końcówce main questa, jako fan serii bawię się całkiem spoko, ale jak wspominałem w innym miejscu to mógłby by być świetny dodatek do 5, ale na samodzielność nie zasługuje, wiadomo że chodzi o hajs, ale niesmak pozostaje, z kolorami polecieli strasznie, ale ma to swoje zalety, skutecznie ubrdania walkę, czasem dłuższą chwilę solidnie obrywałem, zanim się zorientowałem skąd do mnie ktoś wali, choć jego kumpli powaliłem ;)
  Wyzwalanie posterunków to nuda w tej części, to zawsze była ciekawa sprawa w FC a tu z lenistwa trzeba zdobywać to samo po kilka razy, dałem sobie siana po kilku próbach, poza tym w momencie gdy posterunek ma 3* to jest masakra, przeciwnicy są tak OP, że aż przykro, jedynie wyrzutnia pił sobie z nimi jakoś radzi.
  Za to Horacy jest genialny :D
  21.02.2019 20:48

 • @Anonim Spoko, poradziłem sobie, skończyłem już New Dawn, nie było tragedii ale na osobne wydanie to nadal nie zasługuje, wróciłem sobie do FC5, jakoś znacznie lepiej mi się w nią gra, nawet drugi raz, bardzo podoba mi jak zrobili Montanę, lubię sobie zwiedzać góry i patrzyć na widoczki bo te są bardzo ładne ;) Poza tym okazało się, że na pierwszym przejściu sporo mnie ominęło to zwiedzam nadal :D
  04.03.2019 19:25

Metro Exodus: ataki ze strony fanatyków platformy Steam nie ustają

 • @KuASY Jak możesz ocenić coś czego nie używałeś, to tak jakbyś popatrzył na samochód, zamknięty i powiedział, że dajesz mu 5/10 za prowadzenie bo tak wygląda. Ja osobiście się wstrzymuję z oceną do czasu aż grę kupię i zagram. Za rok :P
  16.02.2019 10:27

 • @KuASY Ja też grałem, czytam też Uniwersum i podstawkę, ale nie ferowałbym wyroku, otwartość świata to już diametralna zmiana, która moim zdaniem nie pozwala na ocenę przez pryzmat poprzednich części!
  16.02.2019 13:48

 • @AntyHaker Ocenię jak zagram ;)
  17.02.2019 21:55

Ciąg dalszy awantury o Metro Exodus. Pecetowcy chyba naprawdę kochają monopol

 • Na fejsie jest stanowisko DS w sprawie wypowiedzi tego pana:
  The recent decision to move Metro Exodus from Steam to the Epic Game Store was made by Koch Media / Deep Silver alone.

  The recent comments made by a member of the 4A Games development team do not reflect Deep Silver’s or 4A Games’ view on the future of the franchise. They do reflect the hurt and disappointment of a passionate individual who has seen what was previously nothing but positive goodwill towards his work turn to controversy due to a business decision he had no control over. We respectfully ask that any and all valid feedback over this decision is directed at Koch Media / Deep Silver, and not the developers at 4A Games.

  The future release strategy of the Metro series lies with Koch Media / Deep Silver. Our decision to partner with Epic Games was based on the goal of investing in the future of the series and our development partner at 4A Games. We have every intention of continuing this franchise, and a PC version will always be at the heart of our plans

  To nie jest tak, że gracze chcą monopolu, wręcz przeciwnie, mi nie będzie przeszkadzać, gdy gra będzie na więcej niż jeden platformie, ale 2 tygodnie przed wydaniem gry zmiana platformy jest niestosowna moim zdaniem, jak widać po reakcjach nie tylko moim.
  03.02.2019 20:18

 • @MiłoszW Bardziej chodzi o to, że nie wszyscy mają interes w instalowaniu kolejnego launchera, w moim przypadku dla jednej gry....
  03.02.2019 20:40

 • @gtxxor Tu właśnie wychodzi "przyjazność" Steam, bo nie robią problemów, dla nich kasa nie śmierdzi, trzeba iść na kompromis to idą, też mnie denerwuje że For Honor na Steam wymaga Ubi, to samo mnie bolało w przypadku GTA 5 i Max Payne 3 na Steam, ale przykładowo Crysis Warhead z Steam można dodać sobie na Origin na jednym kluczu i to działa ;)
  Ja pisałem pod artem o DRM, mnie denerwuje w tej całej sytuacji rozbijanie kolekcji, chcę mieć wszystkie części na Steam, będę musiał poczekać rok, a jako fan serii bardzo chciałem zgrać...
  03.02.2019 21:33