OLX doczekał się nowych szat. Tanie zakupy nie biją już taniością

 • Nie no ja już drugi dzień szykuje nową wersje strony. Nic mi nie pasuje i się wstrzymuje patrząc na panów z olx nie ma czego się obawiać gorszy nie będę. Przecież to wygląda jak nieudolnie zaimpletowany bootstrap ze zmienionym jumbotronem i logo zrobione tak jak by komuś się czcionka nie ściągnęła do psd z sieci i nadpisało systemową i mamy efekt.
  06.05.2020 2:14

Windows 10 2004 jest praktycznie gotowy. Czekamy na pierwsze kompilacje 20H2

 • @Anonim Jak zwykle zwykły trool. Jeśli chcesz porozmawiać o Linuxie lub Windowsie to zaloguj się i pokaż kim jesteś, jak widzisz większość z nas nie ukrywa się pod nickiem anonim :) Twoim zdaniem Windows lepszy, jak najbardziej to twoje zdanie mam prawo się z nim nie zgadzać, ale nie mam prawa go nie uważać. Więc nie do końca jest tak jak piszesz. Każda dystrybucja , powtarzam każda nie jest doskonała. Dla niektórych Windows jest wygodniejszy, lepszy bo nie udało im się z jakiś tam powodów zainstalować lub skonfigurować innego systemu. To tak samo działa w drugą stronę będą tacy co stwierdzą, że Windows się nie da normalnie zainstalować. Są też tacy co zainstalują chromeos, odpalą wbudowaną virtualkę i z palca będą programować bo im jest tak wygodniej.Każdemu odpowiada co innego. Wiadomo Windows ma lepsze wyniki, lepsze statystyki używalności, ale to nie sprawia, że jest lepszy, to też kwestia przyzwyczajeń , reklamy , przyzwyczajeń. Linux to nisza oczywiście, że tak ale nie jest gorszy. Ile można słuchać kłótni, mądrości co lepsze. Gdzie te rozmowy o porównaniach , oprogramowaniu, wyłanianiu ciekawych aspektów danego distro dzielenie się informacjami. Ponoć gdzieś kiedyś było, żeby się łączyć a nie besztać. Używaj tego co ci bardziej odpowiada i to kieruje nie tylko do ciebie a do tych co wiecznie się kłócą o wyższości linux czy windows, nie ma wyższości. Jest dana grupa, która lubi jedno i druga która lubi co innego.
  17.12.2019 6:51

Netrunner czyli Debian , ale taki trochę mniej surowy

 • @AnonimowyAnonimator Jeśli chodzi o 2 monitory to jest to mega dopracowane. Nie gubi ustawień , wszystko ładnie się skaluje aż na początku byłem pod wrażeniem. Jeśli chodzi o kde neon moim zdaniem to taki nie ociosany kloc ale co tu się dzwiwić skoro lądują tam najnowsze pakiety plasmy niekoniecznie stabilne,
  14.12.2019 14:42

Cmentarzysko aplikacji: sklep Windows Phone dalej zapełnia się recenzjami

 • @omuiborze A ciebie boli czy swędzi trollu ? Nakarmiłbym cię ale zdychaj z głodu ignorancie :)
  28.08.2018 18:42

 • @omuiborze No to popisz jeszcze trochę bo zdechniesz z głodu :)
  29.08.2018 1:13

Kopie zapasowe WhatsAppa nie są w pełni szyfrowane. Google zna prywatne rozmowy?

 • Ja tam korzystam z whatsAppa na Windows phone 10. I czasami się cieszę, że aplikacje na wp mają mniej wodotrysków niż te na androida. W tym wypadku akurat się cieszę.
  28.08.2018 13:56

Dobry laptop z Linuksem? Nowy Dell XPS 13 będzie dostępny we wrześniu

 • Wszystko pięknie aż użytkownik laptopa nie zechcę grać , zainstaluje Windowsa :) Co oczywiście nie musi się stać ale już kllka takich przypadków widziałem. Linux jest fajny, ale biedny jeśli chodzi o zwykłego kowalskiego.
  30.07.2018 14:30

Chroń prywatność z nowym Steganos Online Shield VPN. Mamy dla Was licencje!

 • Jak to po co, żeby poczuć ta namiastkę pseudoprywatności, i żyć w nadziei że jest się bezpiecznym. Ciekawe jakie to uczucie, może się dowiem :D
  09.07.2018 15:21

Inni ludzie mogą czytać naszą pocztę z Gmaila, ustawienia nas nie chronią

 • Tak naprawdę w dzisiejszych czasach, wszyscy czytają wszystko. Więc czy to Outlook czy to Gmail, lub inne firmy, każdy ma możliwość trzepania naszych danych, my to możemy sobie jedynie wybierać kto nam je będzie trzepał mi akurat trzepią Google i Outlook :D
  03.07.2018 11:42

Google i Facebook drwią sobie z RODO, stosują oszukańcze sztuczki, by nas zmylić

 • @zbychoo Jedynym, debilem, jesteś tutaj ty obrażając kogoś, ciężko napisać cokolwiek, używając argumentów, po prosu napisać coś normalnego bez obrażania drugiej osoby? Widocznie dla ciebie tak bo gdybyś pewnie miał napisać coś merytorycznego to twoje resztki mózgu mógłby by cię jeszcze rozboleć.
  28.06.2018 10:03

GoCube: kostka Rubika z Bluetoothem niezłym sposobem nauki dla początkujących

 • Co za czasy kiedyś kostka rubika była dla inteligentnych ludzi. Widocznie komuś to przeszkadzało i teraz kostkę musi ułożyć każdy :)
  18.06.2018 22:15

Luki w procesorach: prosty program sprawdzi, czy komputer jest chroniony

 • Nawet core 2 duo dotknęły te podatności magiczne :D i weź tu łatki zastosuj jak core 2 duo już teraz nie jest demonem prędkości :D
  12.01.2018 12:23

Obawiasz się błędów w procesorach Intela? Sprawdź, czy twój komputer jest chroniony

 • Jak dla mnie jest to trochę śmieszne, znam masę ludzi którzy robią przelewy na komputerach nie interesując się jakie maja procesory, a co dopiero jakąś podatnością. Nawet pani Basia , z mieszkania obok , od lat , robi przelewy na xp i nie ma problemów, że ktoś ją okradł, przecież nie jest kimś ważnym ot zwykłym szarakiem, a tacy nie mają co się obawiać ot zwykła panika.
  06.01.2018 4:07

Piętnaście lat dobrychprogramów. Konkurs z dziesiątkami cennych nagród!

 • Za co ja lubię dobreprogramy ?
  Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Można powiedzieć, że jestem pasjonatem nowych technologi , uwielbiałem wchodzić do was przez lata i patrząc jakie rozwiązania stosujecie na swojej stronie. Po prostu patrzałem z zaciekawieniem , najpierw na phpbb3 , które udawało wam się optymalizować. Potem na nieudane IPB. Ciekawie jest wchodzić tutaj przez lata i co trochę widzieć coś nowego. Lubię was na pewno, tez za to jakie macie podejście do prezentowanych przez siebie artykułów. Jesteście ludźmi z pasją , a na kogoś z pasją patrzy się przyjemnie tak jak na wasz portal, który jest tworzony z sercem.
  07.12.2017 14:08

Co warto umieć z Linuksa na egzamin praktyczny?

 • A jak był bym cwańszy i użył do tego mc :D ?
  19.06.2016 17:25

Wszyscy migrują, to może i ja opiszę swoją przesiadkę na Linuksa

Basket and Ball na weekend: wrzucanie piłki do kosza jest trudniejsze niż myślisz

 • Kuźwa dokładnie monopol na tego andorida jest czy jaki ch ?
  23.04.2016 16:06

Zagubione lub uszkodzone zdjęcia? Odzyskaj je dzięki Ashampoo Photo Recovery. Rozdajemy klucze! (aktualizacja)

 • Nie powiem, ze mi się nie przyda bo przyda mi się bardzo.
  01.02.2016 23:12

Bezproblemowe granie na PC — mit czy rzeczywistość?

 • Ta bezproblemowe granie weźmy np. takie GTA IV , na 8 dalo się grać bezproblemowo , a na 10 juz się nie da zainstalować, a przecierz GTA IV nie jest aż tak starą grą. Tak samo ze Scrime zainstalować się zainstaluje ale odpalić na 10 to trzeba się już nagimnastykować a nie tak to powinno wyglądać.
  14.09.2015 9:51