r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

123D Catch 1.2.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Modelowanie 3D

123D Catch to aplikacja, która może zamienić dowolny smartfon w skaner 3D i przetworzyć niemal dowolny przedmiot w model. Aplikacja poradzi sobie zarówno ze zdjęciami małych przedmiotów, jak i budynków.

Jakość modeli zależy od liczby i jakości zdjeć. Przed skanowaniem należy zadbać o to, by przedmiot był równo oświetlony i by można było go sfotografować z każdej strony. Podczas robienia zdjęć aplikacja korzysta z żyroskopu telefonu i prowadzi do kolejnych ujęć. Przed przetworzeniem ich można wszystkie obejrzeć i usunąć lub zrobić jeszcze raz te niezadowalające.

r   e   k   l   a   m   a

By przetworzyć zdjęcia należy zalogować się na konto Autodesk. Za analizę obrazów i tworzenie modelu odpowiada oprogramowanie w chmurze firmy Autodesk, więc wszystkie zdjęcia trzeba do niej wysłać.

Przetwarzanie modeli zajmuje sporo czasu. W oczekiwaniu na efekty pracy można korzystać z aplikacji, przygotować kolejną porcję zdjęć lub przeglądać modele innych. Prace można komentować, dodawać do ulubionych i udostępniać na zewnątrz. Gdy model będzie gotowy, można go obejrzeć i zdecydować, czy zostanie zapisany, czy usunięty.

Nad modelami można pracować także w przeglądarce, po zalogowaniu na swoje konto Autodesk. Tam można poprawić detale i przygotować model do wydruku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 23.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.