123D Catch 123D Catch 1.2.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Modelowanie 3D
Pobierz program
lub zeskanuj:

123D Catch to aplikacja, która może zamienić dowolny smartfon w skaner 3D i przetworzyć niemal dowolny przedmiot w model. Aplikacja poradzi sobie zarówno ze zdjęciami małych przedmiotów, jak i budynków.

Jakość modeli zależy od liczby i jakości zdjeć. Przed skanowaniem należy zadbać o to, by przedmiot był równo oświetlony i by można było go sfotografować z każdej strony. Podczas robienia zdjęć aplikacja korzysta z żyroskopu telefonu i prowadzi do kolejnych ujęć. Przed przetworzeniem ich można wszystkie obejrzeć i usunąć lub zrobić jeszcze raz te niezadowalające.

By przetworzyć zdjęcia należy zalogować się na konto Autodesk. Za analizę obrazów i tworzenie modelu odpowiada oprogramowanie w chmurze firmy Autodesk, więc wszystkie zdjęcia trzeba do niej wysłać.

Przetwarzanie modeli zajmuje sporo czasu. W oczekiwaniu na efekty pracy można korzystać z aplikacji, przygotować kolejną porcję zdjęć lub przeglądać modele innych. Prace można komentować, dodawać do ulubionych i udostępniać na zewnątrz. Gdy model będzie gotowy, można go obejrzeć i zdecydować, czy zostanie zapisany, czy usunięty.

Nad modelami można pracować także w przeglądarce, po zalogowaniu na swoje konto Autodesk. Tam można poprawić detale i przygotować model do wydruku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!