r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

123D Catch

Strona główna Windows Phone Akcesoria

123D Catch to aplikacja, dzięki której za pomocą smartfonu można tworzyć modele 3D przedmiotów oraz budynków.

Galeria programu

Do modelowania program wykorzystuje serie zdjęć. W trakcie fotografowania obiektu na ekranie aplikacji wyświetlają się dwie ikony w kształcie koła, które wskazują, ile fotografii (zarówno na szerokość, jak też na wysokość) brakuje, by mógł powstać kompletny model. Korzystając z programu warto też pamiętać, że modelowany przedmiot musi być tak ustawiony, aby dostęp do niego był łatwy z każdej strony.

Po zakończeniu fotografowania, zdjęcia obiektu lub przedmiotu należy przesłać do chmury Autodesk.com. Model 3D powstaje bowiem dzięki oprogramowaniu firmy, ten krok jest więc konieczny. W czasie modelowania możemy użyć aplikacji do stworzenia kolejnej serii zdjęć, a także przejrzeć prace innych użytkowników usługi. Zdjęcia modeli 3D możemy komentować, oznaczać jako ulubione lub udostępniać je np. w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 23.04.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.