r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

123D Catch

Strona główna Windows Phone Akcesoria

123D Catch to aplikacja, dzięki której za pomocą smartfonu można tworzyć modele 3D przedmiotów oraz budynków.

Do modelowania program wykorzystuje serie zdjęć. W trakcie fotografowania obiektu na ekranie aplikacji wyświetlają się dwie ikony w kształcie koła, które wskazują, ile fotografii (zarówno na szerokość, jak też na wysokość) brakuje, by mógł powstać kompletny model. Korzystając z programu warto też pamiętać, że modelowany przedmiot musi być tak ustawiony, aby dostęp do niego był łatwy z każdej strony.

Po zakończeniu fotografowania, zdjęcia obiektu lub przedmiotu należy przesłać do chmury Autodesk.com. Model 3D powstaje bowiem dzięki oprogramowaniu firmy, ten krok jest więc konieczny. W czasie modelowania możemy użyć aplikacji do stworzenia kolejnej serii zdjęć, a także przejrzeć prace innych użytkowników usługi. Zdjęcia modeli 3D możemy komentować, oznaczać jako ulubione lub udostępniać je np. w mediach społecznościowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
23.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.