123D Catch 2.1.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Modelowanie 3D
Pobierz program
lub zeskanuj:

123D Catch to program, za pomocą którego smartfon zmieni się w skaner 3D. Aplikacja pozwala przetworzyć zdjęcia zarówno przedmiotów, jak też budynków w trójwymiarowe modele.

Aplikacja jest przyjazna w obsłudze i zasady jej działania można łatwo opanować. W trakcie fotografowania obiektu, którego model chcemy stworzyć, na ekranie programu przez cały czas wyświetlają się ikony, które wskazują, ile jeszcze zdjęć musimy zrobić, aby projekt modelu był gotowy. Ponadto, wszystkie wykonane zdjęcia można przejrzeć i zdecydować, czy niektóre ujęcia zostaną usunięte. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do fotografowania ustawić modelowany obiekt w takim miejscu, by można było zrobić zdjęcia z każdej strony.

Po zakończeniu części fotograficznej, należy zalogować się do konta w usłudze Autodesk. Modele powstają bowiem przy użyciu algorytmów Autodesk, dlatego trzeba je przesłać do chmury firmy. Gdy oprogramowanie zakończy pracę, nasz model możemy zapisać lub usunąć go, a także nanieść poprawki. Ponadto, w trakcie przetwarzania fotografii możliwe jest tworzenie kolejnej serii zdjęć służących do przygotowania innego modelu 3D.

W trakcie przetwarzania zdjęć, możemy skorzystać z kolejnej możliwości oferowanej przez aplikację 123D Catch, czyli przeglądania prac innych użytkowników. Zdjęciami projektów możemy się dzielić np. w mediach społecznościowych, oznaczać jako ulubione lub komentować je.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
23.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję