reklama

123D Design 2.2.1

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program

123D Design to program do tworzenia modeli 3D, przeznaczonych do drukowania 3D i innych domowych sposobów produkcji.

Autodesk 123D Design to program bardzo prosty, przeznaczony między innymi dla osób zaczynających przygodę z drukowaniem 3D. Intuicyjne narzędzia pozwalają skupić się na tworzonym modelu, bez angażowania się w technikalia. Interakcje zostały tak zaprojektowane, by praca z programem była przyjemna i naturalna.

123D Design może importować i eksportować modele w wielu popularnych formatach, w tym STL, oraz projekty CAD w formatach DWG i DXF. Projektowanie można zacząć także od pliku SVG, stworzonego na podstawie rysunku. W programie można poprawić dostarczone modele lub przygotować nowe od podstaw, korzystając z narzędzi do modelowania. 123D Design automatycznie połączy wiele części modeli dzięki świetnemu systemowi przyciągania obiektów.

Podobnie jak inne programy firmy Autodesk, 123D Design łączy się z chmurą i kontem użytkownika. Modele można przechowywać na dysku komputera lub w chmurze, gdzie będą dostępne w innych programach i aplikacjach (123D Meshmixer, 123D Make, 123D Design dla iOS-a i inne). Program współpracuje też z aplikacją Tinkercad, w której można zaprojektować własne zabawki. 123D Design pozwala też oglądać projekty udostępnione przez innych użytkowników.

Gotowe modele można obejrzeć jako ceramiczne, metalowe, plastikowe lub drewniane na realistycznych renderach.

Bez logowania program działa jako przeglądarka plików zawierających modele, z możliwością przygotowania ich do wykonania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama