123D Design 123D Design 1.7

Strona główna iOS Grafika i fotografia Modelowanie 3D
Pobierz program
lub zeskanuj:

123D Design to aplikacja służąca do tworzenia trójwymiarowych modeli, które później można wydrukować za pomocą drukarki 3D. Program jest przeznaczony na iPady.

Korzystając z aplikacji, zyskujemy proste w obsłudze narzędzie do modelowania obiektów trójwymiarowych. Program pozwala wybrać podstawowy kształt, do którego możemy swobodnie dokładać kolejne elementy. Interfejs programu jest intuicyjny, umożliwia szybkie cofanie ostatnio naniesionych zmian i zapewnia wygodny dostęp do wszystkich narzędzi służących do modelowania. Znajdziemy je w menu dostępnym po lewej stronie ekranu.

Gotowe prace możemy zapisać na naszym koncie w Autodesk 123D Design, co sprawi, że będziemy mieli dostęp do nich na różnych urządzeniach oraz w przeglądarkowej wersji usługi. Pliki z wizualizacjami naszych modeli 3D można też udostępniać za pomocą innych programów, m.in. iCloud, klienta poczty e-mail lub w serwisach społecznościowych.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy też prace innych jej użytkowników. Zdjęcia mogą posłużyć jako inspiracja do tworzenia własnych dzieł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!