123D Make 123D Make 1.6.0

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

123D Make to program, który pomoże zamienić modele 3D w prawdziwe obiekty bez drukarki 3D, a nawet bez specjalistycznego sprzętu. W 123D Make można przygotować model do wykonania z tektury, drewna, blachy i innych płaskich materiałów, które można pociąć wycinarką, piłą lub nożyczkami.

Przygotowane wcześniej modele można importować z plików w formatach STL i OBJ. Przed produkcją można precyzyjnie dostosować ich rozmiar i wybrać technikę wykonania. Do dyspozycji mamy tu stos płyt, płyty przecinające się lub wyginane panele.

Każdą z metod produkcji można dodatkowo dopasować do projektu. Przy produkcji modeli ze zginanych fragmentów można wybrać, czy będą zszywane czy sklejane i zapewniony zostanie im odpowiedni margines. Płyty przecinające się zaś można układać pod dowolnym kątem. Każdą zmianę można obejrzeć w czasie rzeczywistym, a także zobaczyć, jak będą wyglądały wydruki części.

123D Make od razu wygeneruje instrukcję składania modelu. Plany i pliki z szablonami do wycięcia można wyeksportować w formatach EPS, DXF i PDF. Można też podejrzeć animowaną instrukcję składania modelu na ekranie. Następnie wystarczy sięgnąć po nożyczki, wycinarkę lub piłę i zabrać się do pracy.

123D Make pozwala zalogować się na konto Autodesk i korzystać z chmury, a także przeglądać projekty przygotowane przez innych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!