r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

123D Sculpt+ 2.0.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Modelowanie 3D

123D Sculpt+ to aplikacja, która umożliwia tworzenie modeli trójwymiarowych rzeźb do wydrukowania za pomocą drukarki 3D.

Galeria programu

Za pomocą programu możemy tworzyć dowolne formy trójwymiarowe, np. samochody, samoloty, dinozaury, rekwizyty i wiele innych. Aplikacja modeluje bardzo dokładnie, ponadto możliwe jest naniesienie własnego zdjęcia lub wzoru na powierzchnię modelowanego obiektu.

Zaletą programu jest jest prostota jego obsługi, a także dokładność w odzwierciedlaniu detali. Interfejs 123D Sculpt+ można łatwo opanować, a podstawowe funkcje są pogrupowane czytelnie, co ułatwia modelowanie, dodawanie kolorów oraz pożądanego kształtu. Warto też zwrócić uwagę na dostępne w programie narzędzia służące do wykańczania modeli, dzięki którym można odtworzyć bardzo realistycznie np. łuski lub połyskujący pancerz dinozaura.

Modele wykonane za pomocą aplikacji 123D Sculpt+ są gotowe do druku w drukarce 3D, nie wymagają dodatkowej obróbki za pomocą innego oprogramowania. Możliwe jest też zapisanie modelu w formie zdjęcia, które następnie można udostępnić np. e-mailem lub w mediach społecznościowych.

W aplikacji 123D Sculpt+ znajdziemy też zdjęcia prac innych użytkowników programu. Można je wykorzystać jako inspirację przy tworzeniu własnych modeli 3D.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.