Zostały ostanie miejsca na HotZlot 2019! Otwarta rejestracja trwa tylko do 15 września!

 • @stasinek Wysłałem ci PW
  18.09.2019 11:34

 • @stasinek załapałeś się? Pytam, bo ja się wybieram a jednak podwózka była by zdecydowanie wygodniejszą formą transportu niż PKP ;)
  16.09.2019 7:34

Tym razem to koniec

 • @tomekb Potwierdzeniem jest usunięcie wpisu, w którym było pytanie: "dlaczego poprzedni wpis został skasowany bez żadnej informacji"...
  Nie wiem co miałbym Ci więcej napisać.
  22.03.2019 17:38

 • @Semtex Dokładnie tak, bo czym innym jest moderacja, czyli informacja co jest nie tak, a czym innym kasowanie wpisów "od tak" - bo tak się komuś chciało/podobało/należało* - niepotrzebne skreslić.
  @tomekb /@kubawator/ - jako redakcja macie chyba kontakt z moderatorami, wiec nie wiem jaki problem ze zrozumieniem/wyjaśnieniem
  24.03.2019 19:17

 • @tomekb co ciekawe,
  Po 1. Gwarantuje, że pierwszy tekst, który został skasowany nie był żadną prasówką - był w pełni autorski, choć o podobnej tematyce (dysponuję nim nadal - do wglądu).
  Po 2. Zapytanie dotyczące skasowanego wpisu również nie było zamieszczone nigdzie indziej - ponieważ za jego pomocą chciałem się dowiedzieć o powodzie skasowania pierwszego wpisu.
  Może zamiast kasować w ciemno - moderator powinien się upewnić/zapytać a nie robić z siebie... hmmmm... nie wiadomo kogo...
  Po 3. Pytanie (drugi wpis) nie był żadnym zarzutem - był po prostu pytaniem, ale jak widać brakło odpowiedzialności moderatorowi za jego działanie i łatwiej było zamieść temat "pod dywan" kasując wpis.
  po 4. Choć najmniej ważne - jak widzisz - nadal nikogo nie obrażam, nie rzucam wyzwiskami i nie hejtuję - to poniżej moich standardów - pokazuję jednak działanie Waszych mechanizmów.
  26.03.2019 19:44

Symbian żyje. Alternatywny firmware Delight dla starszych Nokii dostał aktualizację

 • @dzonasek zastanawiam się skąd czerpiesz wiedzę, bo o ile mi wiadomo zarówno z "internetów" jak i raportów publikowanych co jakiś czas, to Nokia (firma a nie Chiński brand) ma się całkiem sensownie na rynku, nie, nie smartfonów, bo to była tylko część ich działalności i to wyobraź sobie całkiem nieduża w porównaniu z resztą ;), wiec trochę luzu. Podobnie zresztą jak teksty cyt:" (...) nikt nie chciał korzystać z produktów Nokii." No chyba również mijasz się z prawdą, aparaty Nokia bardzo długo w Europie (bo wyobraź sobie że nie tylko w Polsce) cieszyły się dużą popularnością. A że ten czas przeminął? Trudno, były to dobre słuchawki jak na swoje czasy i takimi trzeba je wspominać, ale jeśli ktoś coś nadal z tymi aparatami działa to ok, zapaleńców nie brakuje ;)
  27.12.2018 19:58

Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym!

 • Oceń: zdecydowanie się zgadzam, zgadzam się, ani się zgadzam ani nie zgadzam, nie zgadzam się, zdecydowanie się nie zgadzam....
  I zgadnijcie które odpowiedzi w korpo się liczą?
  Tylko skrajne, reszta to dupa nie brana do statystyk.... ech te korpo ankiety.... :D :D :D :D :D
  I dlatego uwielbiam takie ankiety, uwielbiam psuć statystyki ;)
  13.12.2018 16:22

Scottie Go! Labirynt – nowa odsłona gry planszowej, która uczy programowania

 • Brawo dla wszystkich "specjalistów", dla których nauka programowania powinna zaczynać się od Python'a czy innych tego typu.
  Przypomnę tylko wszystkowiedzącym, że na przełomie lat 80/90 ubiegłego wieku uczono się programować przy pomocy Logo, który działał na komputerach słabszych niż wiekszość nowoczesnych zegarków elektronicznych. Ta gra nie jest niczym innym jak przeniesieniem właśnie tego w dzisiejsze czasy i pokazaniem dzieciakom, że programowanie może być ciekawe. Reszta albo przyjdzie z czasem, albo nie...
  03.12.2018 5:21

Black Friday. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów w sieci

 • "W przynętę łatwo może wpaść (...)" - W co? Drogi autorze... Proszę o korektę...
  Ale poza tym garść dobrych uwag.
  23.11.2018 13:18

Nowy smarfon DOOGEE - pancerny S80 za 1500 zł

 • @Anonim poprzedni model - tzn. który?
  15.11.2018 15:12

ZTE MF63 - mobilny router 3G - osobisty Hot Spot

 • @Anonim Ten wpis ma prawie 5 lat, sprzęt zmieniałem już kilkukrotnie, czy da się coś zrobić? Zapewne, czy mogę Ci coś poradzić? Owszem, wymień już ten modem na nowszy, naprawdę warto :)
  09.11.2018 7:31

World War 3 – rzut okiem. Mamy dla was pięć kodów aktywacyjnych

 • Miasto jakie powinno się pojawić, to stara część Łodzi, aby przejechać czołgiem, najpierw trzeba by wyburzyć wszystko po drodze, poza tym, pięknie wyglądała by Piotrkowska usiana snajperami w oknach i ciężkim sprzętem w oficynach. Na tej ulicy w trybie podboju (czy jak go tam nazwą) byłoby łatwo zatrzymać ciężki sprzęt i zmusić piechotę do ruszenia tyłków :)
  01.11.2018 9:06

Nowy IQOS3 i IQOS3 Multi

 • @Anonim Pytanie zasadniczo ciekawe, choć tylko częściowe, ale jak zadane - tak odpowiedziane -

  Tak - to jest zdrowsze...
  05.11.2018 13:06

 • @FaUst Nie, nie jestem ich "influencerem" ale odczuwam różnicę po drastycznym ograniczeniu zwykłych fajek.
  @fiesta - nie znam wyników badań składu liquidów i ich wpływu na zdrowie - więc nie mam do nich zaufania, jakoś nikomu nie zależy na takich badaniach...
  31.10.2018 17:14

Startuje YEP. Jak pomóc młodym na rynku pracy, aby zyskała gospodarka?

 • @dritt też Cie kocham, mam nadzieję, że rodzina Cię nie odrzuciła a pies nie robi w Twoje buty ale poza tym, myślę że jesteś szczęśliwym człowiekiem ;)
  Jestem blogerem - mam do tego prawo, a ty nie masz prawa ,mnie obrażać idio... komentatorku...
  10.10.2018 20:15

Wyłudzacze danych kuszą kartami podarunkowymi do Biedronki

 • @~MacG Widziałeś kiedyś akcje na FB pt: "darmowy ajfon" albo "darmowe inne g^%@" i setki tysięcy lajków i udostępnień?
  Czy uważasz wszystkie osoby, które dały się na to naciąć za nienormalne?
  Gratuluje... i życzę, aby nikt z Twojej rodziny nigdy nie dał się nabrać na takie akcje, bo w/g Twojej definicji będzie to świadczyło iż masz nienormalną rodzinę ;)
  08.10.2018 10:14

Nokia z pięcioma aparatami na zdjęciu. Takiego smartfonu jeszcze nie widzieliśmy

 • @Anonim Wtedy zaczną montować silniki rakietowe i sprzedawać skrzydła jako opcje... Zawsze znajdzie się coś, co można wykorzystać jako "chłyt matetindowy"
  07.09.2018 20:43

NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti, RTX 2080 oraz RTX 2070 – oficjalna prezentacja

 • @aragorn9 Skąd wiesz, że ja kupuję na firmę? Kupuję, ale zwolnienie/odliczenie VAT nie zmienia ceny, która jest chora i tyle.
  21.08.2018 19:10