13. edycja Humble Bundle Mobile to między innymi Worms 3 i Hellraid: The Escape

Strona główna Aktualności

O autorze

To już 13. edycja znanej serii promocji Humble Bundle z grami mobilnymi, czyli przeznaczonymi na urządzenia z systemem Android. I choć tym razem ilość tytułów nie oszałamia, to jednak warto się im przyjrzeć. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy gier logicznych, strategicznych jak i zręcznościowych.

W pakiecie podstawowym, którego cena minimalna wynosi 0,01 dolara otrzymamy trzy tytuły: Timelines: Assault on America Premium, The Ministry of Silly Walks oraz Hellraid: The Escape. Ten ostatni nie bez powodu może się kojarzyć z niedawno porzuconą grą Techlandu. Mobilna wersja ma niewiele wspólnego z tym co mieliśmy ujrzeć na komputerach PC. Tytułowi najbliżej do gatunku gier logicznych. Został on ciepło przyjęty zarówno przez recenzentów jak i graczy. Zagadki oraz mechanizm ich rozwiązywania dopasowano do ekranów dotykowych i specyfiki urządzeń mobilnych. Hellraid: The Escape w Google Play wyceniono na 10 zł, tutaj możecie go nabyć za wspomniane 0,01 dolara.

Pozostałe dwa tytuły to nawiązujący do skeczu grupy Monty Python The Ministry of Silly Walks oraz gra strategiczna Timelines: Assault on America Premium. Przedstawia ona alternatywną wersję historię, w której Niemcy dokonują bezpośredniej inwazji na Stany Zjednoczone. Po zapłaceniu 3,13 dolara (cena ta może ulec zmianie) odblokujemy kolejne gry, a wśród nich Puzzle Retreat Complete, Worms 3 oraz Twisty Hollow. Wraz z kolejnymi dniami, kolekcja powiększy się o dodatkowe tytuły, a my płacąc raz za dostęp do pakietu rozszerzonego otrzymamy je za darmo. Tradycyjnie nasze środki możemy rozdzielić pomiędzy autorów gier, organizacjami charytatywnymi oraz utrzymujących Humble Bundle.

Nabyte tytuły możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też za pomocą specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis gier wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie promocji.

© dobreprogramy
s