Virgin Mobile: 2013 SMSów do końca roku

Ruszyła właśnie promocja Virgin Mobile, dzięki której można dostać za darmo 2013 SMSów.Aby otrzymać ten pakiet należy wysłać darmowego SMSa o treści: 2013 na numer 4677.Ofertę można aktywować do 30.04. Ilość SMSów można sprawdzić dzwoniąc pod numer *109#.Pakiet można wykorzystać na SMSy do wszystkich sieci. 

T-Mobile: nowy sposób na naciąganie klientów?

Jak wiadomo, każdy większy operator telefonii na kartę daje możliwość posiadania roku ważności konta:Orange - po wysłaniu SMS'a o treści START na 8002. Działa ten SMS chyba we wszystkich taryfach na kartę, sam testowałem na Orange Free i One. SMSa można wysyłać wielokrotnie.Play - ma swoją ofertę Play na Kartę Rok Ważności Konta.

ASUS - aktualizacja UEFI nie pomaga!

Niestety - ku mojemu zaskoczeniu aktualizacja do wersji 4001 nie poprawiła problemu znanego z poprzednich odsłon, o których pisałem.

Screen pokazuje zaktualizowane UEFIDodam że na stronie piszą że aktualizacja ma datę 2012.04.27, a soft Asusa wskazuje na opóźnienie, jakim traktuje nas ta firma.

Nowych zdjęć z interfejsem dodawał nie będę bo i tak to jest to samo. 

ASUS - wielka wpadka?

Kupiłem sobie płytkę główną ASUSa P8H61M-LX Rev 3.0.Po złożeniu zestawu, postanowiłem zapoznać się z UEFI. Jako że wcześniej nie miałem z takim rodzajem BIOSu kontaktu, zrobiłem to wręcz natychmiast. I tu miałem wielkie zaskoczenie. Źle się wyświetlał.

http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn5384n.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscn5383at.jpg/

Pomyślałem - feler - kiepski egzemplarz.Okazało się jednak że kolego z konkurencyjnego forum też miał ten problem.