Google i śledzenie lokalizacji. Sąd w Australii uznał, że użytkownicy byli wprowadzani w błąd

 • @Zas myślę, że sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej gdyby ich polityka była zupełnie przejrzysta, szczera, gdyby Google mówiło wprost, że zbierają takie i takie informacje, oraz jak to robią i gdyby wprowadzili proste jedno razowe menu, nie wkurzające, ale też przejrzyste dawało realny wybór. Każdy lubi jak się go traktuje z szacunkiem. A że wiele z rzeczy, które wprowadzają korporacje, są ukrywane, nie intuicyjne, to jest, tak że z jednej strony część osób ignoruje i nie czyta licencji, regulaminów, a inna część lub nawet ta sama, irytuje się na to, że ktoś zbiera o nich informacje z prawem, czy też bezprawnie.
  17.04.2021 10:39

5G to przeszłość. Niemcy pracują już nad wprowadzeniem 6G

 • @AntyHaker "Przeszłością to są DobreProgramy :)"
  Bzdura, właśnie ludzie lubią takie pseudo mądre tematy o niczym :)
  16.04.2021 15:04

 • @Snow_Rainy Strasznie mnie irytuje, że ludzie wykorzystują pół prawdę, lub nie prawdę w tym szumne tytuły. Tylko po to, aby przyciągnąć czytelników. Wydaje mi się, że nie jestem szowinistą i przykro mi, że starzy redaktorzy odeszli, że większość szmatławców, pisze nierzetelne informacje, pozbawione wartości. Najgorsze jest to, że większość osób to łyka, ba, nawet są zainteresowani, aby się pokłócić, w komentarzach, kto ma racje, mechanizm identyczny, jaki wykorzystywany był w przedszkolu i w rządzie, jeden drugiemu chcę udowodnić kto racje, zamiast połączyć siły i mądrzej dbać o otaczający nas świat. Redaktorzy są z siebie zadowoleni, dumni, że ich metody są skuteczne, właściwie to gdyby społeczność była mądra to by ograniczyła wchodzenie na to co z początku wygląda na clickbait, skoro coś nie działa, to naturalne jest, że dochodzi do zmiany.
  Prawda jest taka, że jak na razie to większość połączeń telefonicznych jest nadal wykorzystywana za pomocą 3G, dlatego że do działania 4G wymagane są:
  1. oba telefony wspierające VoLTE
  2. oba dostawcy muszą wspierać VoLTE
  3. oba dostawcy muszą wspierać te konkretne modele (pod modele) telefonów
  Jak na razie mało telefonów z puli popularnych i mnie popularnych telefonów jest wspierana przez każdą sieć, można sprawdzić, czy unikatowe połączenie wykorzystuje 3G, czy 4G włączając dane mobile, jeśli z LTE+ lub LTE znaczek zmieni się na H, oznacza to połączenie telefoniczne 3G.
  Mimo to T-mobile podobno ostatnio ogłosił, że zaczął pracę nad likwidacją technologi 3G, a jej wyłączenie ma nastąpić za ok. 2 lata.
  16.04.2021 9:55

 • @Anonim "Placisz 40 EUR bo jestes glupi. Ja place w Niemczech za 10 Mb/s 9,90 EUR."
  Dlaczego wybrałeś 10Mbps, nie ma w tym kraju większych przepustowości?
  16.04.2021 10:01

 • @smbody "Dobrze, a teraz co ma temat wyłączania 3G do 6G?"
  że w pełni nie działa tak naprawdę jeszcze technologia 4 generacji, więc "5G to przeszłość" to bzdura.
  16.04.2021 14:59

 • @Anonim "pół legenda, pół prawda, pół nieprawda"
  półgłówek?
  https://youtu.be/Q74TA9e67aY?t=1020
  I tak cię lubię ;)
  16.04.2021 15:03

ASUS ROG Strix XG43UQ – pierwszy monitor gamingowy z portem HDMI 2.1

 • Tylko 6899 PLN!? pff, ja takimi banknotami cygaro przy prosecco podpalam.
  14.04.2021 22:26

 • @format_c "7K za tak duży monitor o tak dobrej specyfikacji Cię bulwersuję."
  W życiu! Im większy, tym lepiej, zwłaszcza że to monitor gejmingowy. A wiadomo, gry to gry, trzeba płacić.
  16.04.2021 0:20

Zbierała na komputer. Hejtowali ją. Hanna Zagulska tłumaczy swoją sytuację

 • @mly ""Z całym szacunkiem nie hejtuję działaczki i aktywistki LGBT," ale dlaczego nie? Skoro robi źle lub oszukuje ludzi to trzeba to napiętnować i nie ma usprawiedliwiane ,że ktoś jest LGBT&P , PO, PiS, LSD , SS itp , itd." jahu chyba chciał powiedzieć, że nie jest rasistą, a więc to czy ona jest aktywistką, czy siostrą zakonną w tej materii nie ma absolutnie znaczenia.
  A czy napiętnowanie, a więc forma strachu była od zawsze najlepszą metodą wychowawczą? Tak samo postępuje rząd, w taki sam sposób, w jaki mamy mentalność. Wejdź na allegro i kup grę, no np valheim lub obojętnie, jaką grę, w sekcji gra mamy tak naprawdę konta, albo klucze, ale tylko na nowe konto steam, ale wchodzie i jest napisane, że to klucz, więc dopytuje, a ten gość mówi, że muszę to aktywować na nowym koncie, albo że to jest jednak konto.
  Albo sekcja kart graficznych > karty graficzne, zaznaczam kup teraz, używana, nowa i co jest w wynikach wyszukiwania? Układy chłodzenia, potem karty, ale w tytule z dopiskiem - uszkodzona, mimo że nie zaznaczałem uszkodzonych. No ale w końcu znalazłem, bo nie ma dopisku, wchodzę i co widzę, nie działa. TO po co jest ten cały filtr? Ludzie nie wiedzą? Wiedzą, po prostu mają nadzieje, że ktoś jednak kupi uszkodzoną, a nuż mu się przyda! Jeśli na tak nieważnych życiowo rzeczy ludzie próbują manipulować lub oszukiwać, to błagam, ty się dziwisz, że jest jakaś Pani, która ma odwagę prosić o kasę i uznajesz, że to jest niemoralne? A moralne jest sprzedawać dobreprogramy.pl i zrobić z tego portal o takich rzeczach, które są płytkie, a jednak ludzi to najbardziej interesuje, a ktoś z DP.PL do współpracownika: Nie ważne co piszesz, ważne, aby się klikało" Chryste, ludzie właśnie reagują na takie głupoty, bo nie mają własnego życia i żyją cudzym życiem, a takie głupoty wywołują emocje, które oni łykają jak kaczka śrut.
  Czy proszenie o podwyżkę i pieniądze jest czymś złym? Statystycznie: Polacy mają niską pewność siebie, lepiej traktują innych ludzi niż siebie. Życzliwość w stosunku do siebie jest na drugim lub trzecim miejscu. Trzeba mieć wewnętrzną odwagę, aby poprosić o pieniądze. Czasem odzywają się wtedy pseudomoraliści, którzy tak naprawdę odczuwają zazdrość, ale o tym nie wiedzą.
  11.04.2021 7:29

Microsoft One Drive wkrótce w 64-bitowej wersji: testowe wydanie można pobrać już teraz

 • "Oczywiście poza tym konieczne jest posiadanie 64-bitowego Windowsa i procesora x64"
  Czy istnieje człowiek, który ma 32-bitowy procesor i korzysta z Windows 10? :)
  09.04.2021 4:58

 • @Anonim Microsoft podaje, aby przejść na 64-bitową wersję, wymagane przed instalacją jest posiadanie tej samej wersji 32-bitowej.
  Możesz też w razie problemów odinstalować 32-bitową wersję i użyć tego linka
  https://aka.ms/onedrive-64-bit-preview

  "Reasons to choose the 64-bit version
  The 64-bit version is the right choice if you plan to use large files, if you have a lot of files, and if you have a computer that's running a 64-bit version of Windows.

  Computers running 64-bit versions of Windows generally have more resourcessuch as processing power and memorythan their 32-bit predecessors. Also, 64-bit applications can access more memory than 32-bit applications (up to 18.4 million Petabytes)."

  Benefit, który podaje Microsoft.
  09.04.2021 5:33

 • @Anonim napisałem powyżej
  09.04.2021 5:34

Facebook, mógłbyś chociaż przeprosić (opinia)

 • @gtxxor przeproszenie jest równoznaczne z przyznaniem się do błędu lub etykietując, winy. Skoro najwyższe autorytety lub liderzy z rzadka to robią, to adekwatnym zachowaniem społeczeństwa jest uznawanie powyższego czynu za słabość.
  08.04.2021 10:17

Narodowy Spis Powszechny ma poważny błąd. Możesz trafić do więzienia

 • @PryszczatyLinuxiarz "A masz telefon z androidem i facebookiem? :)
  Jeżeli tak to kilkadziesiąt razy więcej danych oddajesz całkowicie dobrowolnie, no bo regulamin i polityke prywatności przecież czytałeś :)"
  Co za porównanie, telefon i abonament ma z własnej woli.
  02.04.2021 13:17

Cyberpunk 2077: problemy z moczem się skończą. CD Projekt RED chwali się zmianami

 • @Anonim "...jeśli do tej pory nie będzie rozdawany za darmo"
  w jakim celu coś, co kosztowało miliony miałoby zostać rozdawane za darmo.
  29.03.2021 21:02

 • @Taka_Prawda "Po to, aby zbudować sobie dobry PR."
  Budowanie RP i rozdawanie najważniejszej gry tej firmy w obecnej chwili nie jest rentowne, a taki cel ma każda firma produkująca gry.
  30.03.2021 19:32

 • @Anonim później, wiedźmin 3 nie jest za darmo, nadal ją ludzie kupują, z tak małym portfolio nie rozdaje się gier za darmo, 1 i 2 to coś innego, nie były to gry wielkiego kalibru, biorąc pod uwagę to jak wielką produkcją był w3. Jeśli powstanie powstaną w najbliższych latach wielkie tytuły, to i owszem, CP będzie za darmo, ale nie prędko, najpierw będzie w3, może za 5 lat.
  30.03.2021 19:35

 • @PitBoss "będzie full wypas"
  właśnie coś długo nad tym dłubią, pewnie z powodu CP. Szkoda, tylko że nie poczekałeś do jakiegoś święta, okazji, itp. bo można go było kupić za 40zł
  31.03.2021 0:49

 • @phx84lbn "że ze względów technicznych po prostu nie da się naprawić CP na starsze konsole."
  całkiem możliwe, lub po prostu jest gra zbyt wymagająca na tak stare urządzenia i gra nie powinna nigdy pojawić się pod te wersje konsol.
  Gra może być niedopracowana, brak jej jakichś szczegółów, ale ostatecznie jest gotowa na to, aby ją wydać. A Niedokończona, to taka, w której czegoś nie ma, nie działa.
  31.03.2021 0:52