Dropbox i zagadka dodatkowej przestrzeni rozwiązana

Za czasów zakupu mojego pierwszego S3 zostałem obdarowany przez Samsunga 50 GB* dodatkowej wolnej przestrzeni w chmurze Dropbox na okres dwóch lat. Oferta fajna ale zawsze zastanawiałem się co spotka moje pliki po przekroczeniu „stałej” przestrzeni dyskowej i upłynięciu promocji. Nigdy nie znalazłem (lub byłem za mało ambitny aby poszukać dokładniej) informacji co w takim przypadku się wydarzy i sprawa ta zostawała zagadką aż do dzisiejszego dnia.

Galaxy S5? Xperia Z2? LG G2? Nie dziękuję - zostaję przy...

Jestem gadżeciarzem i moje przygody ze zmianami smart-telefonów mógłbym opisywać długo. Ostatnio zmagałem się z problemem "na jakiego andro-fona zamienię moją Lumie 1020?" i długo wybierałem następnego kieszonkowego towarzysza. Wybór nie był prosty bo obecnie sporo ciekawych urządzeń wychodzi oficjalnie na polskim rynku elektronicznym.

Co więc brałem po uwagę? Początkowo 3 telefony: Nexus 5, LG G2 i Xperia Z2. Szybko się okazało jednak, że wszystkie te cudeńka łączy jedna wada, a mianowicie brak dostępu do baterii co dla mnie miało dość spore znaczenie.