reklama

14 grudnia Ingress wychodzi z bety

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po roku od uruchomienia wersji beta gry Ingress, czyli zabaw Google'a (a konkretniej podległego mu Niantic Labs) z rzeczywistością rozszerzoną, przedsięwzięcie wyjdzie z fazy testowej. Na 14 grudnia zapowiedziano wielką premierę. Aby zachęcić Internautów do zanurzenia się w świecie tajemniczej intrygi już teraz, zlikwidowano wymóg posiadania specjalnego kodu aktywacyjnego, żeby móc przyłączyć się do rozgrywki.

Oczywiście bez świętowania się nie obędzie. Po pierwsze ci, którym do debiutu uda się osiągnąć 5 poziom, uzyskają medal założyciela. Do tego wszyscy agenci działający w grze mogą próbować dostać się do grupy najlepszych z najlepszych, czyli 5 osób, które Google ma zamiar zaprosić w lutym do Kalifornii na specjalną imprezę Ingressowców. Jeśli mieszkacie obecnie poza Polską, warto przyjrzeć się liście miast, gdzie szykują się w najbliższym czasie akcje w terenie. Jak podają twórcy, w zabawie uczestniczą gracze z przeszło 200 krajów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama