r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

14 grudnia Ingress wychodzi z bety

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po roku od uruchomienia wersji beta gry Ingress, czyli zabaw Google'a (a konkretniej podległego mu Niantic Labs) z rzeczywistością rozszerzoną, przedsięwzięcie wyjdzie z fazy testowej. Na 14 grudnia zapowiedziano wielką premierę. Aby zachęcić Internautów do zanurzenia się w świecie tajemniczej intrygi już teraz, zlikwidowano wymóg posiadania specjalnego kodu aktywacyjnego, żeby móc przyłączyć się do rozgrywki.

Oczywiście bez świętowania się nie obędzie. Po pierwsze ci, którym do debiutu uda się osiągnąć 5 poziom, uzyskają medal założyciela. Do tego wszyscy agenci działający w grze mogą próbować dostać się do grupy najlepszych z najlepszych, czyli 5 osób, które Google ma zamiar zaprosić w lutym do Kalifornii na specjalną imprezę Ingressowców. Jeśli mieszkacie obecnie poza Polską, warto przyjrzeć się liście miast, gdzie szykują się w najbliższym czasie akcje w terenie. Jak podają twórcy, w zabawie uczestniczą gracze z przeszło 200 krajów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.