r   e   k   l   a   m   a
reklama

14 marca ruszy otwarta beta Infinite Crisis, MOBA z bohaterami i złoczyńcami DC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Miłośnicy komiksów amerykańskiego wydawnictwa DC na pewno kojarzą wszystkie linie zeszytów z jakimś Kryzysem w nazwie. Ważyły się w nich losy całego multiwersum, a więc światów istniejących równolegle do tego standardowego, w którym Bruce Wayne stracił rodziców i stał się Batmanem, zaś Kal-El z Kryptona przywędrował na Ziemię, by chronić ludzkość jako Superman. Warner Bros. uznał sprawę 52 rzeczywistości za świetną podstawę dla gry MOBA z różnorakimi wariacjami na temat superbohaterów oraz złoczyńców i tak powstało Infinite Crisis, które 14 marca wejdzie w otwartą betę.

Przeszło pół setki wymiarów daje naprawdę spore możliwości zabawy z postaciami kochanymi przez świat. Steampunkowy Joker, mechaniczny Człowiek ze Stali, Mroczny Rycerz jako wampir czy Wonder Woman z dwiema piłami łańcuchowymi zamiast lassa prawdy — to tylko czubek góry lodowej. Do tego należy dopisać Aquamana, Green Lanterna, Star Sapphire, Poison Ivy, Catwoman, Cyborga, Doomsday'a czy Zatannę w kilku wydaniach. Fabuła jest tylko naturalnie tłem dla starć na pełnych obiektów do zniszczenia arenach: po tajemniczym kataklizmie trzeba znaleźć wybrańców, którzy w roli obrońców stawią czoła powracającemu złu. Dlatego właśnie muszą walczyć.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane