reklama

14. edycja Humble Bundle Mobile z grami na Androida już dostępna

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Od poprzedniej, trzynastej edycji Humble Bundle Mobile minęły już ponad trzy miesiące. Przyszła wiec pora na kolejny zestaw gier przeznaczonych wyłącznie dla urządzeń z systemem Android.

W zestawie podstawowym otrzymamy grę zręcznościową One More Line - Humble Edition, Toy Defense Premium z popularnej serii tower defense oraz rodzimą produkcję Amelia | Kids Story Book. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się pakiet dodatkowy, który otrzymamy płacąc powyżej średniej (obecnie około 4,5 dolara). W jego skład wchodzą trzy tytuły: Oddworld: Stranger's Wrath, Autumn Dynasty – RTS i Double Dragon Trilogy. Do pakietu niedługo dołączą kolejne tytuły. Wpłaconą przez nas kwotę rozdzielamy pomiędzy autorami gier, Humble Bundle i organizacjami charytatywnymi EFF oraz Worldreader.

Zakupione gry możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też z poziomu specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie promocji. Wciąż trwa także promocja na spory zestaw gier opartych o twórczość Toma Clancy'ego .

© dobreprogramy

Komentarze

reklama