r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

14. edycja Humble Bundle Mobile z grami na Androida już dostępna

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Od poprzedniej, trzynastej edycji Humble Bundle Mobile minęły już ponad trzy miesiące. Przyszła wiec pora na kolejny zestaw gier przeznaczonych wyłącznie dla urządzeń z systemem Android.

W zestawie podstawowym otrzymamy grę zręcznościową One More Line - Humble Edition, Toy Defense Premium z popularnej serii tower defense oraz rodzimą produkcję Amelia | Kids Story Book. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się pakiet dodatkowy, który otrzymamy płacąc powyżej średniej (obecnie około 4,5 dolara). W jego skład wchodzą trzy tytuły: Oddworld: Stranger's Wrath, Autumn Dynasty – RTS i Double Dragon Trilogy. Do pakietu niedługo dołączą kolejne tytuły. Wpłaconą przez nas kwotę rozdzielamy pomiędzy autorami gier, Humble Bundle i organizacjami charytatywnymi EFF oraz Worldreader.

Zakupione gry możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też z poziomu specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie promocji. Wciąż trwa także promocja na spory zestaw gier opartych o twórczość Toma Clancy'ego .

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.