Kamera Samsung HMX-QF20 część 2

Po kolejnym miesiącu użytkowania można opisywać sprzęt dalej, na spokojnie bez emocji - jak to czasem bywa przy świeżo otrzymanym sprzęcie.

Tym razem opiszę pracę w słabszym oświetleniu (dziennym i nocnym) oraz zoom. Cyfrowego nie testowałem - generalnie jestem przeciwnikiem cyfrowego zooma. W końcu cyfrowy zoom to tak naprawdę kadrowanie i powiększanie obrazu zrobionego w maksymalnej rozdzielczości, czyli zawsze stracimy na jakości.

Naprawa zasilacza do laptopa

Czasami stanie się tak, że sprzęt odmawia nam współpracy, co niestety spotkało mnie.Ostatnio zauważyłem, że po podłączeniu zasilacza do laptopa nie ładował on - myślałem, że był to efekt źle dociśniętego kabla zasilania i pomogło.Niestety powtórzyło się to po raz kolejny w niedługim czasie to zacząłem oglądać zasilacz i znalazłem winowajce. W tym wypadku był to kawałek kabla, który się pewnie przetarł czy coś i zwierał w środku.

Darmowe gry - kolejne promocje

Kiedyś już pisałem o możliwości pobrania kilku ciekawych klasyków z GoG za darmo przez określony czas. Od tamtego czasu nie śledziłem aż tak bardzo wydarzeń oprócz tego, że jednak w ostatnich grach zrobiło się głośno o Humble Bundle (z czego skorzystałem) a dziś zauważyłem coś innego, może nie tak spektakularnego jak te z THQ ale myślę, że znajdą się chętni.

Crayon Physic Deluxe

Przez najbliższe 24h (teraz już pewnie mniej) można za darmo pobrać tę grę na Windowsa, Maca, Linuxa i iPady.Promocja jest spowodowana wydaniem tego tytułu na iPady.

Kolejne miejsce do przechowywania i udostępniania zdjęć

Całkiem niedawno natknąłem się na nowe miejsce do przechowywania zdjęć w sieci a także ich do publikacji dla wszystkich odwiedzających profil bo to jest głównym celem tego miejsca.Czasami jest potrzeba szybkiego i - co najważniejsze - wygodnego udostępnienia zdjęć i wg mnie tutaj akurat jest aktualnie oba warunki są spełnione.Strona ta to Snapjoy. Nie uświadczymy tutaj wersji Polskiej ale serwis nie istnieje długo - jest to dopiero początek.