Gry prawie za darmo - Alan Wake

Czasami pisałem o tanich grach lub takich za darmo i myślę że i tym razem niektórych może zainteresować kolejna "promocja".

Tym razem padło na Alan Wake wraz z dodatkiem American Nightmare w The Humble Weekly Sale.

Jak to bywa w promocjach, wyprzedażach czy innych akcjach obniżających ceny w The Humble wszystko tanio tak i tutaj wystarczy dać 1 dolara i otrzymać interesujący produkt.

Dodatkowo otrzymamy soundtracki do tych gier.

Aktualnie 1 dolar wg PayPal to 3,39zł - patrząc na

Wymieniamy pamięc RAM w netbooku

Postanowiłem usprawnić nie tak dawno zakupionego netbooka (tak, tak netbooka a nie tablet czy inne ustrojstwo - bo czasami to jest jedyne rozsądne rozwiązanie do pracy).

Domyślnie netbook ten posiada 1GB pamięci DDR3 i bardzo szybko można odczuć, że jest to za mało.Można zakupić ten sprzęt spokojnie z 2GB na pokładzie...

Moje boje z Intel SSD cz. 5 ostatnia

Sprzęt już dawno oddany ale jeszcze jeden wpis planowałem. Korzystanie z dysku pozwoliło mi to na przyjrzenie się dokładniej dyskom SSD Intela i zweryfikowanie jak tak naprawdę sprawuje się taki dysk w praktyce w komputerach z których korzystam na co dzień.

Miałem zrobić zlepek wszystkich wykresów z innych wpisów jednak postanowiłem tego nie robić z jednego powodu - dane były by niezbyt poprawne - są to różne maszyny, różne chipsety a co za tym idzie bardzo różna wydajność.

Kamera D-Link DCS-930L

Potrzebowałem ostatnio kamery typowej do podglądu obszaru w niskiej cenie. Do tej pory głównie korzystałem z kamer HD przemysłowych (do wewnątrz i na zewnątrz) jednak nie należą one do najtańszych, jednak dają bardzo dobrą jakość obrazu.

Cel: Niska cena, rozdzielczość minimum 640x480, WiFi.

Przeszukując różne testy tanich kamer IP większość wypada średnio.