Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

KDE Connect — trochę nowych możliwości

Patrząc na nieużywaną przeze mnie funkcję bloga postanowiłem, że odświeżę nieco stary wpis jednego z użytkowników dobrych programów Nie tylko OSX umożliwia na kontrolę pracy Smartphone- KDE Connect i uzupełnię o elementy programowania w BASH'u z wykorzystaniem Kdialog. Przedstawię także, co od tamtego czasu zmieniło się w KDE Connect.

Komponowanie publikacji nie należy do moich mocnych stron, ale postaram się wszystko ładnie i przejrzyście przedstawić. Jednocześnie jest to mój pierwszy wpis na blogu Dobrych Programów, więc proszę o wyrozumiałość. :-)

Krótko, czym właściwie jest KDE Connect ?

Jest to aplikacja, która ma za zadanie zintegrować nasze urządzenia mobilne z desktopem opartym o system Linux ze środowiskiem graficznym KDE.Aplikacja jest modularna tzn. zawiera wtyczki, które rozszerzają poszczególne funkcjonalności, możemy je dowolnie włączać i wyłączać.Standardowo dostępny jest klient integrujący się z KDE ( kdeconnectd ) jak i wersja konsolowa o nazwie kdeconnect-cli.

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.