r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

15 listopada - najważniejsza premiera Microsoft w tym roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Tydzień po światowej premierze, 15 listopada b.r. w Warszawie, odbędzie się oficjalna polska premiera platformy aplikacyjnej Microsoft - serwera baz danych SQL Server 2005, narzędzia programistycznego Visual Studio 2005 oraz serwera integracyjnego BizTalk Server 2006.

Imprezę rozpocznie sesja generalna prowadzona przez Tomasza Bochenka - dyrektora generalnego Microsoft ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Michała Kostrzewę - który obejmuje stanowisko Architect Evangelist w dziale Developer & Platform Group polskiego oddziału Microsoft. Następnie, równoległe potoczą się sesje w ramach dwóch ścieżek - dla specjalistów IT i programistów. Specjalnymi gośćmi spotkania będą Grzegorz Gogolowicz i Maciek Sarnowicz, członkowie grupy projektowej SQL Server 2005 i Visual Studio Team System w centrali Microsoft w Redmond.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zalecamy szybką rejestrację. Więcej informacji na temat premiery (agenda spotkania, rejestracja) można uzyskać na specjalnej stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.