Tablepatop, czyli Samsung buduje mosty

Zaraz po pierwszych informacjach o windows8 obiecałem sobie, że nie będę do niego podchodził na sprzęcie innym, niż taki wyposażony w matrycę dotykową. Miałem jednak świadomość, że nie nastąpi to za szybko. Dotychczas używany przeze mnie Samsung GT-P1000 wystarczał mi w 100% do działań, które chcę przeprowadzać na takich mobilkach. Bardzo więc się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, że dostanę na testy od Samsunga ich tablet z windows8. Dokładniej - model S-XE500T1C-2, zwany przez producenta Smart PC.

Zróbmy sobie event - Short

Dwieście komentarzy pod artykułem, to dużo czy mało? Jak na średnią dp.pl - całkiem sporo. Jakiś czas temu pojawił się news o podpisaniu ugody między HP a m.in. action.pl. Na mocy tej umowy Action miał zaprzestać dystrybucji zamienników elementów eksploatacyjnych do atramentowych urządzeń HP. Pod informacją przelała się fala krytyki, złorzeczeń, deklaracji i inwektyw w kierunku jednej i drugiej firmy. Każdy prawie zwracał uwagę na (przecież oczywisty fakt), że poszło o pieniądze.

TV Samsung UE40ES7000

Na wstępie kilka słów o sobie, mimo, iż pewnie część czytelników kojarzy już tę zakrwawioną dłoń. Jestem sobie młodym człowiekiem, wychowanym od dziecka wśród urządzeń elektronicznych, żyjącym pasją do tych urządzeń wielką i nieprzerwaną. Pasja ta i doświadczenie zdobyte nauczyło mnie, że nie można znać się na wszystkim, a urządzenia elektroniczne są po to, żeby prace ułatwiać, a nie żeby tworzyć wyzwania. Dlatego uprzedzam z góry - dla mojego uzbrojonego w szkiełko oka kontrast 3000:1 nie różni się niczym od 2500:1. 600Hz nie różni się od 500.