16 Bit Rally

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gracze starej daty często nie uznają zaawansowanych wyścigów 3D, tęskniąc za radosnymi czasami chociażby kultowego Lotusa. Pamięć po dawnych, dynamicznych, dwuwymiarowych hitach jest żywa także pośród twórców niezależnych i bezpłatnych gier, co doskonale pokazuje darmowy projekt 16 Bit Rally. Świetnie oddaje on klimat niezapomnianych reprezentantów gatunku, będąc zarazem produkcją rozbudowaną.

Mamy tutaj jasny cel. Miejsca na mecie gwarantują konkretny zastrzyk gotówki, a ta potrzebna jest oczywiście na zakupy. Zabawę rozpoczynamy od podstawowego modelu samochodu, który z każdym kolejnym zwycięstwem usprawniamy. Poprawimy silnik, opony czy przyśpieszenie. Uzupełnimy również podtlenek azotu odpowiedzialny za wyrwanie do przodu, przydatne zwłaszcza do wyprzedzania na ostatniej prostej.

Z czasem przesiadamy się na lepsze i droższe modele aut. Zmagać z innymi mistrzami kierownicy przyjdzie się na całym świecie. Gra oferuje wiele zróżnicowanych graficznie torów w różnych stronach naszego globu. Pomkniecie przez doliny, pola, pustynie czy pośród zasp śniegu. Inspiracje dla oprawy graficznej bardzo łatwo dostrzec. Jest na wysokim poziomie i towarzyszy jej dynamiczna ścieżka muzyczna na wzór dawnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!