r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

16 marca „Poznaj Umbraco” - spotkanie z Nielsem Hartvigiem

Strona główna Aktualności

16 marca odbędzie się organizowane przez portal CodeGuru spotkanie online pod hasłem „Poznaj Umbraco”, kierowane do programistów. Prelegentem podczas spotkania będzie twórca projektu - Niels Hartvig. Serwis dobreprogramy.pl objął patronat medialny nad spotkaniem.

CMS Umbraco powstał w odpowiedzi na chwilowe zapotrzebowanie, ale Hartvig rozwijał go dalej z zamiłowania. Obecnie Umbraco jest najszybciej rozwijającym się otwartym systemem CMS korzystającym z ASP.NET, z którego korzysta ponad 85 tysięcy stron na całym świecie. Hartvig jest osobą inspirującą społeczność związaną z Umbraco i kierującą projekt w stronę wyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty i przyjazności rozwiązania. Jego rola obecnie nie ogranicza się jednak do kibicowania projektowi, gdyż wciąż nie stroni od własnoręcznego poszerzania możliwości Umbraco. W czasie spotkania Hartvig opowie czym jest Umbraco i jak w pełni wykorzystać jego możliwości.

Spotkanie odbędzie się 16 marca 2011 roku i będzie miało formę telekonferencji wykorzystującej technologię Microsoft Live Meeting. Rozmowa będzie prowadzona w języku angielskim. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zainstalować klienta Live Meeting 2007, a w dniu sesji należy kliknąć ikonę „Wchodzę na spotkanie” na stronie organizatora - CodeGuru. Udział w spotkaniu będzie bezpłatny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.