Autoryzowany serwis — trochę inaczej

Dziś będzie nudno i krótko:). Ale muszę się tym z Wami podzielić. Perypetie z serwisami sprzętu elektronicznego były opisywane nie raz i nie dwa. Większość opisywanych napraw kończy się "uzyskaniem" kilku nowych siwych włosów przez właściciela sprzętu, który oddał do naprawy. Ale czy zawsze tak jest? Okazuje się, że nie:). W ostatnim czasie miałem kilka sprzętów, które odmówiły współpracy w okresie gwarancyjnym. A więc zaczynamy zabawę i okazuje się, że można szybko, łatwo i przyjemnie

„Blogger od kuchni” — wywiad z lordjahu

W drugiej połowa miesiąca pojawia się u mnie wywiad, a więc i w kwietniu nie może być inaczej. Tym razem do rozmowy zaprosiłem naszego dobroprogramowego gracza i specjalistę od apek na smartfony czyli osobnika o nicku lordjahu. Jego wpisy to głownie seria “Po godzinach — czyli gry na Androida“, ale nie tylko. Zapraszam wiec do przeczytania zapisu rozmowy jaka odbyliśmy jakiś czas temu.

1) Witam. Pierwsze pytanie nie zaskoczy nikogo, a wiec aby tradycji stało się zadość - Powiedz nam coś o sobie.

Specjalista ds. teleinformatycznych — chyba starczy tego chorowania cz.56

Ja to chyba jakiś dziwny jestem. Przez dwa miesiące chorowania codziennie marudziłem, że chcę z powrotem do pracy, teraz gdy już pracuje to najchętniej rzuciłbym to wszystko w diabły bo czasami odechciewa mi się takiej pracy. Mówią, że kobieta zmienną jest, ale przez ostatnie kilka tygodni to chyba jak taka zmienną kobieta jestem, bo co chwila coś mi nie pasuje. No ale może po kolei.

Wielki powrót do pracy

Czy to już koniec?

Portal Dobreprogramy znam chyba od początku istnienia. 5 lat temu zarejestrowałem konto. Jakieś 4 lata temu rozpocząłem wspaniałą przygodę z blogowaniem a 2 lata temu zostałem jednym z pierwszych moderatorów blogów. Ostatnie 4 lata były dla mnie pod tym względem wspaniałe. Mógłbym się zachwycać jakie to HotZloty i ColdZloty są wspaniałe (bo są, a kto nie był to niech żałuje), ale nie o to chodzi, bo tych spotkań nie można porównać z niczym innym.

No ale wszystko co dobre kiedyś się kończy i moim przypadku taki moment właśnie nastał. Chyba czas najwyższy zniknąć z DP.