HotZlot 2015 i łyżka dziegciu

O tegorocznym HotZlocie napisałem już chyba wszystko.Choć zabrakło mi wpisów innych uczestników. Zawsze starałem się pozytywnie pisać o tym niezwykłym wydarzeniu, ale ten wpis będzie troszeczkę inny, no ale może kolei.

Niestety w tym roku pojawiło się kilka rzeczy, które mi się bardzo nie spodobały i chciałbym się zapytać Was drodzy uczestnicy dlaczego tak się dziej, że czasami robi się lekko niemiło. Zacznijmy od samego początku.

HotZlot 2015 z Fibaro

Poznańskiej firmy Fibaro nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jeśli są jednak osoby, które nie słyszały nigdy o tej firmie to zapraszam na ich stronę, gdzie jest opisane czym ta firma się zajmuje. W dużym skrócie zajmują się oni szeroko pojętym zagadnieniem inteligentnego domu. Ale ja chciałem kilka słów trochę inaczej o Fibaro, bo ich oferta jest dobrze opisana na ich stronie internetowej.

HotZlot 2015 po mojemu

Pohotzlotowy powrót do rzeczywistości jest bardzo ciężki, zwłaszcza, że już we wtorek musiałem ciężko pracować. No, ale cóż takie jest życie i wszystko co dobre szybko się kończy, ale na szczęście mamy bloga, na którym możemy zatrzymać te wspaniałe chwile na dłużej. Do dzieła więc:)

Dzień pierwszy - Chyba czas aby dostać się do zamku.

Na moje szczęście do zamku mam niecałe 100 km, ale że lubię sobie utrudniać życie to postanowiłem zahaczyć o Wrocław i zabrać kilku HotZlotowiczów. W tym roku w podroży towarzyszyli mi MaxDemage oraz Arlid.

10 przykazań dobrego HotZlotowicza

Dziś powinna być Amiga, ale jakoś tak nie wyszło. Mam za to coś co związane z imprezą, która rozpoczyna się już pojutrze. Nie nudząc więc przedstawiam 10 przykazań dobrego HotZlotowicza:

Jesteśmy portalem dobreprogramy, który Hot Zlot zorganizował.

  1. Pamiętaj, że Hot Zlot to najważniejsza w każdym roku impreza
  2. Pamiętaj, że nie wszystko co na Hot Zlocie trzeba brać na poważnie
  3. Pamiętaj abyś na Hot Zlocie dobrze się bawił
  4. Dyskutuj z Krogulcem i redakcją całą
  5. Nie przesypiaj
  6. Nie zamulaj
  7. Nie bądź odludkiem