To już 4 lata jak się ze mną męczycie

Nie wiem jak i nie wiem kiedy, ale stuknęło mi cztery lata blogowania na portalu. Przydałoby się więc jakieś małe podsumowanie ostatniego półrocza. Zapraszam wiec do krótkiego zestawienia, zwłaszcza, że od ostatniego podsumowania minęło już pół roku.

Na portalu znany jestem głownie z dwóch serii (w sumie to teraz trzech) a mianowicie "specjalisty ds. teleinformatycznych", cyklu wywiadów z serii "Blogger od kuchni".

„Blogger od kuchni” — wywiad z bravo

Ale się rozleniwiłem na tym zwolnieniu lekarskim, dzień się prawie skończył, a wpisu jak nie było tak nie ma. No ale szybko to nadrabiam:). Powrót "bloggera od kuchni" przyjął się nad wyraz dobrze, niestety nikt z komentujących nie zaproponował kto następny, wybrałem sam:). Zapraszam więc do przeczytania kolejnego wywiadu, tym razem z bravo, który jest naszym blogowym specjalistą od video podsumowań. Oprócz podsumowań bravo zajmuje się bardzo ogólną tematyką IT. Na jego blogu każdy znajdzie coś dla siebie.

Specjalista ds. teleinformatycznych na zwolnieniu lekarskim cz.54

Złamałem nogę (no prawie:)). Kilka mniejszych projektów rozpoczętych, zakup kompów polesingowych domówiony, ostatnie poprawki do projektu unijnego (spoko, o samym projekcie też kiedyś napiszę) pojawiają się co najmniej dwa razy w tygodniu. Każdą poprawkę trzeba zaopiniować. Do tego uwalił się jeden z mniej ważnych systemów, a ja oczywiście jestem sam na stanowisku. Miałem nadzieje, że mój ostatni stażysta