Wybory, wybory i po wyborach (cz.2)

Jakieś pół roku temu uczestniczyłem w pracach jednej z obwodowych komisji wyborczych jako operator kalkulatora wyborczego. Zabawa była wówczas przednia, złe protokoły, zawieszone serwery i całonocne siedzenie i czekanie nie wiadomo na co. Zresztą zapraszam do tamtego wpisu gdzie napisałem co gdzie i jak. Miałem na dzieje, ze że PKW tym razem pójdzie po rozum do głowy i coś zmieni, że będzie lepiej.

„Blogger od kuchni” — wywiad z AntyHaker'em

Połowa miesiąca to czas na kolejny wywiad. Tym razem zaprosiłem do rozmowy użytkownika, który “zalewa” nas opisami nowości jakie znajdują się w najnowszej wersji Windows. Tym blogerem jest AntyHaker. Zanim jedna zaczął pastwić się nad najnowszym systemem z Redmond mogliśmy na jego blogu poczytać co nieco o innych systemach i sprzętach mobilnych. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy jakiś czas temu.

Specjalista ds. teleinformatycznych dostał podwójnej czkawki i ma teraz za swoje cz.57

Czas w firmie płynie nieubłaganie, jeszcze niedawno cieszyłem się dostawami "nowego" sprzętu do firmy a teraz przeklinam te dwa dni, w których powziąłem decyzję o "sprowadzeniu" większej ilości używek do firmy. Chciałem być mądrzejszy od waszych opinii to teraz mam za swoje. Dobra uspokoiłem się trochę , to teraz może po kolei.

Geniusz 1 - Komputery z wrocławskiego sądu

Dwa lata temu cieszyłem się jak małe dziecko, że