Test przeglądarek WWW — która z nich jest najlepsza? Moje uzupełnienie cz.2

Kurcze co za dzień, z niczym nie mogę się wyrobić, no ale w końcu dotarłem do domu:) Dziś wpis dla tych co czytać nie lubią:). Mało tekstów, dużo obrazków:). Niestety ale poziom moich wpisów ostatnio spadł diametralnie, dla mnie wakacje w tym roku coś za długo trwają:). No, ale co się odwlecze to nie uciecze. Ostatni wywiad mogę zaliczyć do dobrych. Mam nadzieje, że i dzisiejszy wpis zrehabilituje moje ostatnie słabe wpisy. Do dzieła więc:)

„Blogger od kuchni” — wywiad z siw

Wakacje się skończyły czas więc wrócić do wywiadów. Mamy jeszcze kilku blogerów którzy powinno załapać się do wywiadu, a więc kontynuujmy:). Tym razem padło na Panią Krysię z księgowości yyy… znaczy się na blogera o nicku siw, którego właśnie Pani Krysia wrosła na stałe w naszego bloga. Ale oprócz Krysi nasz dzisiejszy bohater ima się również innych tematów to jest o czym porozmawiać. Zapraszam wiec do zapisu rozmowy jaką jakiś czas temu przeprowadziłem z dzisiejszym bohaterem.

Specjalista ds teleinformatycznych - Człowieku ty jesteś idiotą cz.60

Nigdy nie uważałem siebie za jakieś guru informatyczne, ot znam się po trochu na wszystkich (no prawie) zagadnieniach sfery IT. Trochę programisty, trochę grafika, trochę szkoleniowca, trochę administratora. A jak wiadomo jak jesteś do wszystkiego to jesteś do niczego. I takie wrażenie odnoszę od jakiegoś czasu w mojej pracy. No, ale może po kolei.

Przypadek pierwszy - po co wycofujesz te stare komputery skoro one jeszcze działają, przecież to ponoszenie niepotrzebnych kosztów. W związku z projektem informatycznym jaki w tej chwili realizujemy (