Jake Paul oskarżony. Znany youtuber miał kraść podczas protestów

 • @tomekb od kiedy to linkowanie do materiałów z martwymi ludźmi wpisuje się w tematykę portalu? O czym właściwie jest ten serwis?
  06.06.2020 21:34

Blogerska trójka. Czy twój system nadaje się do poważnej pracy?

 • @MaXDemage Byłoby lepiej, jakbyś zarapował to z dzieciakami w ramach Hot16Challenge2 :>
  31.05.2020 21:22

Zoom królem wideokonferencji, czyli jak bardzo Microsoft zrujnował Skype'a. Część I

 • @wielkipiec czy wydzielanie wstępu z artykułu i publikacja go jako osobny tekst to będzie nowa praktyka w DP / grupie WP / o2?
  04.04.2020 21:14

 • @wielkipiec nic się nie zmieniłeś. Ciągle zasłaniasz się ironią, a przecież pytanie było proste i nieagresywne. Wróć proszę do starych zwyczajów, gdzie pytaniu towarzyszyła odpowiedź.
  04.04.2020 21:34

Łowca okazji: zniżki na popularne smartfony Xiaomi i świetne gry w słusznej sprawie!

 • @wojtekadams czy link jest dobry? Bo jedyne słowo "gwarancja" dotyczy gwarancji braku dodatkowych opłat za dostawę. Jak się przeprowadzana taką gwarancję? Jest to wysyłka do europejskiego magazynu?

  Głupie pytanie. Czy na społecznościowych ROM-ach można instalować aplikacje bankowe czy brakuje im (strzelam).... certyfikatów bezpieczeństwa? I skąd pewność, że nikt nie zainstalował backdoora?

  Sam nie wiem o co chodzi z tą diodą, ale smolić to. Temat nie jest istotny, a szkoda mi limitowanego internetu na takie bzdury.

  Ty te kupony zgarniasz jako ambasador marki i można się ich spodziewać w najbliższej przyszłości, czy polujesz na nie jak każdy i czas ich publikacji jest niespodzianką?
  28.01.2020 19:42

 • @wojtekadams Interesuje mnie Redmi Note 8T / 8 / 8 Pro. Bodajże 2-3 tygodnie temu allegro sprzedawało 8T za 466 złotych z polskiej dystrybucji. Ależ to była okazja, które niestety przeszła mi koło nosa. Jakbyś miał na to kupon, to proszę, daj mi znać. :)
  30.01.2020 19:49

 • @wojtekadams będę musiał kupić nowy telefon i celuję w Redmi Note 8 lub coś podobnej klasy. ~ tydzień temu allegro sprzedawało 8T 3/32 B za 466 złotych i teraz pluję sobie w brodę, że nie kupiłem. Będziesz kontynuował serię ze zniżkami?

  Jeśli tak, mam jeszcze dwa pytania.
  1. Dystrybucja z europejskiego magazynu pominie urząd skarbowy czy doliczą cło/VAT?
  2. Co z gwarancją?

  I jeszcze dodatkowo.
  1. Czy są jakieś znaczące różnice miedzy Note 8 i 8T? Przeglądałem specyfikację obu i oprócz obsługi NFC, nie ma innych różnic, które zaważyłyby nad moim wyborem.
  2. Czytałem, że europejskie Androidy nie mają nagrywania rozmów. Dotyczy to wszystkich modeli z nowym Androidem czy tylko modeli niektórych producentów? Może warto rozważyć zakup OPPO zamiast Xiaomi? Czytałem też, że można zamówić wersję chińską zamiast Global, no ale... ten cały chiński szajs typu WeChat i inne badziewie, którego nie da się odinstalować. Jest sens zmieniać producenta czy problem jest globalny i funkcja została stracona na zawsze?
  3. Co to za heca z diodą powiadomień o wiadomościach, która nie działa w nowym Xiaomi? Ludzie przeżywają stratę, a ja tego nigdy nie używałem. :P
  26.01.2020 22:10

Zostały ostanie miejsca na HotZlot 2019! Otwarta rejestracja trwa tylko do 15 września!

 • @luqass Ło matko, ale się pozmieniało. Wiadomym było, że Krogulec, Cebul i Lisek nie (za)grają już pierwszych skrzypiec, ale nigdy bym nie podejrzewał, że WP pozbędzie się tak zasłużonych ludzi. Bardzo to przykre.
  14.09.2019 12:20

Revo Uninstaller Pro 3.2.1 za darmo

 • @Szuri21 Ja zawsze do tej pory korzystałem z darmówki portable.

  Dlaczego program miałby być nieużywany? Świetnie wykrywa pozostałości po deinstalatorach.
  08.01.2019 19:47

Kim jest Donald Trump? Według Siri penisem – wpadka asystentki Apple

 • Na pudelku piszą o wpadkach "gwiazd", a na dobrychprogramach piszecie o "wpadkach" programów (do tego piszecie nieprawdę).
  23.11.2018 10:07

SI poprowadzi YouTube'a chińskiej agencji prasowej

 • @lordjahu Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy dobrowolnie oglądają kanały z których są niezadowoleni, a potem manifestują to w Internecie, przy rosole czy w każdej innej sytuacji. Takich ludzi jest po prostu od groma i wydaje mi się, że to mieszanka osobowości masochistycznej z lekkim upośledzeniem i niemożnością zrezygnowania z tego, co człowieka wkurza.

  A jak zapytasz kogoś po jakiego wafla to ogląda, to odpowiada, że 'musi wiedzieć co w świecie słychać'. :D
  09.11.2018 18:21

 • W interesie rządów jest zdelegalizowanie możliwości tworzenia sfałszowanych nagrań. O ile Deep Fake jest śmieszną ciekawostką w kontekście porno (doklejania twarzy aktorek do ciał innych aktorek), to spopularyzowanie takich rzeczy spowoduje gwałtowny wzrost fałszywych dowodów i ofiar skazywanych na ich podstawie. Kolejną konsekwencją będzie umniejszenie wiarygodności nagraniom jako dowodom i podkopanie wiarygodności systemu sądownictwa.
  09.11.2018 18:26

Projekt GNU też będzie mieć swój kodeks – postępowo czy politycznie?

 • Fundacja zaleca być miłym w kontakcie z drugim człowiekiem, a @wielkipiec tworzy elaborat na temat tego czy to działanie polityczne. Wy się tam dobrze czujecie, żołnierzu? Bo mam wrażenie, że nie wyściubiacie nosa poza światopoglądową bańkę.
  02.11.2018 11:09

IBM kupuje Red Hata. Ale po co?

 • @wielkipiec

  Przykładem jak IBM w ostatnim czasie wspierał oprogramowanie desktopowe jest OpenOffice. To firma nie zrobiła nic poza biciem piany i pompowaniem marketingowego balonika, po czym szybko i cichutko wycofała swoich ludzi. Podążając śladami historii można szybko przekonać się, że także dni Fedory są policzone.

  Zasadniczo nie ma za czym płakać, bo w ten sposób rynek sam się ujednolica. Zwracam tylko uwagę, że nie ma się co łudzić na jakieś zmiany na plus.

  Ps. RedHat też wspiera(ł) LibreOffice'a.
  Ps2. Po co cytujesz swoje tweety składające się z dwóch słów?
  29.10.2018 10:17

Raven Alder — zmysłowa kreatorka kobiecej sceny hakerskiej

 • @Dementor

  >większość tak naprawdę nie była świadoma co myśli.

  Chcesz powiedzieć, że kobiety jedno mówią, drugie myślą, trzecie robią?
  28.10.2018 6:26

Najlepsze nawigacje działające bez internetu. Warto je znać wyjeżdżając na urlop

Ludzie chcą wyglądać jak w Snapchacie, to nowy poziom obsesji

Pakiet biurowy LibreOffice trafił do Microsoft Store i… kosztuje 3 dolary

 • >zalecamy zaczekać z instalacją do czasu, aż do przedsięwzięcia ustosunkuje się The Document Foundation.

  @b.munro w materiale źródłowym jest odpowiedź fundacji.

  >Italo Vignoli of The Document Foundation told BleepingComputer that this Microsoft Store entry is not affiliated with their company and that the money does not go to them. The full statement is below.

  "The Document Foundation has been made aware of an unofficial version of LibreOffice on the Windows Store. We are investigating further, but we want to be clear: this is not an official version created by The Document Foundation, so the app's page is misleading. The only official source of the software (which can be downloaded for free, i.e. without any cost for the end user) is LibreOffice website: https://www.libreoffice.org. lso, the money from the Windows Store version is not collected by The Document Foundation."

  Updated article to include statement from The Document Foundation that the Microsoft Store application was not uploaded by them.
  23.07.2018 19:41

Raty 0% w x-kom. Sprawdzamy bestsellery

 • @Jazz++ W zeszły piątek kupiłem Xiaomi na allegro z ratami 0%. Finalnie cena była taka sama jak bez rat, a zakupiony model i tak był najtańszy w sieci.
  16.07.2018 19:50

Rozwój systemu CEPiK: jazda bez dowodu rejestracyjnego już od października

 • @Scorpions.B a dlaczego CEPIK obejmuje tylko dowód rejestracyjny i OC bez prawa jazdy?
  30.06.2018 6:14